Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jak vybrat kartáčovou lištu?

Jak vybrat kartáčovou lištu?

S přicházejícím podzimem ztrácí sluneční paprsky na své síle a zřejmě vám již neprohřejí domov tak, jak tomu bylo v letošním parném létě. Teplo, které z domova uniká škvírami pode dveřmi, okamžitě pocítíte na studených nohách. Průvan rapidně snižuje komfortní pokojovou teplotu. Nemluvě o tom, že se vám zvyšují náklady na vytápění, což stojí nemalé peníze. Rychlou a snadnou pomoc nabízejí kartáčové lišty pod dveře. Poradíme vám s jejich výběrem.

reklama

Jakou kartáčovou lištu zvolit?

Nejžádanější kartáčová lišta tesamoll Comfort má v sobě zabudovanou teleskopickou pružinu, což umožňuje aktivní vyrovnávání dle druhu podlahové krytiny. Snadno se přizpůsobí jak hladké podlaze, tak drsnějšímu podkladu a koberci. Utěsní mezery do 15 mm.

Potřebujete-li utěsnit mezeru pod dveřmi, kde máte hladkou podlahu, jako jsou dřevěné nebo laminátové podlahy, parkety či PVC, zvolte kartáčovou lištu tesamoll Standard.

Pro utěsnění mezery pode dveřmi, kde máte položený koberec, je v nabídce kartáčová lišta tesamoll For Textiles s extra jemnými a pružnými štětinami.

Všechny druhy kartáčových lišt tesamoll jsou nabízeny v bílé, hnědé a transparentní barvě. Lišta pod dveře Standard ještě navíc v béžové, světle a tmavě hnědé. Můžete si tak vybrat dle barvy dveří a nenarušit tak design místnosti.

Specialitou je dvojitá lišta pod dveře, která je nelepicí a pod dveře se pouze zasune. Je vhodná pro hladké podlahy a utěsní větší mezery až do 22 mm.

Jak připevníte kartáčovou lištu na dveře?

Kartáčové lišty pod dveře tesamoll poskytují rychlou pomoc při průvanu. Jedná se o samolepicí lišty, které namontujete pouhým odstraněním krycího papíru a přilepením lišty na dveře. Nepotřebujete žádné šrouby či hřebíky, a tudíž nehrozí žádné nebezpečí poničení dveří. Lištu můžete ze dveří kdykoliv jednoduše odstranit.

Co budete potřebovat:

  • lištu
  • tužku
  • řezák

Autor: tesa tape (text a foto)

Související články

Zateplením oken ušetříte náklady na topení I. - testujeme za vás 14  fotek

Zateplením oken ušetříte náklady na topení I. - testujeme za vás

Opět je tu zima a s ní i průvan od okna či dveří. Co s tím? Nabídka těsnění je na našem trhu poměrně velká, ovšem které vybrat, aby bylo funkční, vydr ...


Těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze 15  fotek

Těsnění do oken a dveří, které vám ušetří peníze

Během letošního horkého léta mohla být cirkulace vzduchu v domácnostech příjemná, v zimních měsících je tomu ale právě naopak. S příchodem chladněj ...


Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova 5  fotek

Termoizolační fólie na okna šetří peníze a zlepšuje pohodu domova

Spočítali jste si již, kam se rozkutálí vaše výplata? Dalo by se říci, že ve většině domácností se utratí největší částka za jídlo a hned po něm tvoří ...


Zavěšujte BEZ vrtání 10  fotek

Zavěšujte BEZ vrtání

Pro útulný domov stačí mnohdy udělat maličkost. Pověsit obrázky na zeď, dát na stěnu zrcadlo, připevnit poličku na knihy nebo si vyzdobit byt různý ...


Tip na balení dárků s páskou tesa

Nestíháte zabalit dárky a Štědrý den se tak rychle blíží? Najděte doma lepicí pásku tesa a vykouzlete s ní originální dárková balení. Během pár sek ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×