Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Know-how pro svou stavbu najdete v katalogu Stavebnin DEK

Know-how pro svou stavbu najdete v katalogu Stavebnin DEK

Katalog Stavebnin DEK pro rok 2016 byl vydán v březnu, ale už nyní si jeho pětačtyřicetitisícový první náklad vyžádal dotisk. Je jisté, že i v letošním roce se mezi stavebníky dostane katalogu zasloužené pozornosti.

reklama

Obsáhlý katalog přináší na více než 700 stranách ověřená konstrukční řešení pro všechny fáze stavby: od základů přes střechu až po úpravy kolem domu. Celkem ve více než 130 konstrukcích, skladbách a systémech. Nedílnou součástí každého řešení je přehledná 3D vizualizace, která dokonale vyobrazuje řešení konstrukce nejen v ploše, ale hlavně v detailech.

Každá z vizualizací je doplněna o konkrétní ověřené produkty vhodné pro dané řešení. Samozřejmostí jsou další technické informace pro zpracování produktů a také reálné ceny, za které je lze ve Stavebninách DEK pořídit.

V katalogu se snadno zorientujete

Zajímavou a oceňovanou součástí 3D konstrukčních řešení jsou praktické poznatky techniků Atelieru DEK, poskytujících vysoce specializované činnosti ve stavebnictví určené projektantům, investorům a realizačním firmám. Týkají se přípravných fází při projektování i reálných zkušeností z realizace. K uživatelům se dostávají zprostředkované v podobě technických rad a tipů či doplňujících tabulek.

Obchodní tým Stavebnin DEK provedl u všech skladeb podrobné kalkulace a doplnil skladby nejen o ceny za m2, ale také o možnost snadno využít číslo dané konstrukce k on-line výpočtu potřebného množství s možností přímé objednávky nebo poptávky.

U většiny skladeb lze spočítat potřebné množství materiálů pro svou stavbu pomocí on-line kalkulátorů DEKSMART. Práce s kalkulátory je velice snadná, stačí zadat číslo uvedené u skladby na stránku s kalkulátory a na základě zadaných rozměrů získáte výpis materiálu včetně potřebného množství a cen.

Katalog pamatuje na všechno

Pro fázi realizace je katalog doplněn o další neméně důležité kapitoly. Kapitola Nářadí a nástroje obsahuje výčet strojů a nářadí, které lze na pobočkách Stavebnin DEK zakoupit. Každého, kdo nechce stroje nebo nářadí kupovat, pak jistě potěší široká síť 41 Půjčoven strojů a nářadí Stavebnin DEK – nejčastěji používané stroje a nářadí jsou rovněž součástí katalogu, přehledně seřazené po jednotlivých fázích stavby. I stroje a nářadí je možné zapůjčit on-line.

Nedílnou součástí katalogu je kapitola Návrh a kontrola stavby, v níž je uveden rozsah odborných služeb Atelieru DEK, které lze využít nejen v průběhu stavby, ale také při kontrole novostaveb či starších objektů.

Stavebniny DEK se nabídkou komplexních služeb i vysokou kulturou prodeje vymykají běžnému standardu a katalog Stavebnin DEK jen potvrzuje úsilí společnosti přinášet svým zákazníkům nejlepší služby v oblasti distribuce stavebních materiálů a jejich správného použití.

720 stran nápadů, rad a doporučení zdarma

Katalog Stavebnin DEK je ZDARMA k dispozici na všech 60 pobočkách Stavebnin DEK v České republice. Je také možné ho stáhnout na stránkách https://www.dek.cz/katalog/.

Autor: DEK (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Kamenná zídka – stavba na sucho 21  fotek

Kamenná zídka – stavba na sucho

Kámen je jeden z nejkrásnějších doplňků zahrady. V místech, kde terén netvoří rovinu, se přímo nabízí využití kamene ke stavbě zídky. Naši předkové by ...


S katalogem Stavebnin DEK zvládnete správné postupy i výběr vhodného materiálu 8  fotek

S katalogem Stavebnin DEK zvládnete správné postupy i výběr vhodného materiálu

V březnu vydaný katalog Stavebnin DEK 2016 se u stavebníků setkal s takovým zájmem, že si už po třech měsících vyžádal dotisk. V čem se tolik odliš ...


Stavba vnitřního krbu 1. díl 15  fotek

Stavba vnitřního krbu 1. díl

Chceme-li si postavit krb nebo kachlová kamna svépomocí, můžeme snadno splakat nad výdělkem. Postavit kamna nebo krb tak, aby měly správný odtah a vyh ...


Stavba a rekonstrukce umělého potoka – 1. díl 17  fotek

Stavba a rekonstrukce umělého potoka – 1. díl

Vodní prvky v zahradě mají mnohý význam: působí esteticky, jsou biotopem pro vodní živočichy a rostliny, v parných letních dnech zvlhčují vzduch v blí ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×