Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Krásné Velikonoce a příjemný start do jara

Krásné Velikonoce a příjemný start do jara

Milí čtenáři, přejeme Vám krásné velikonoční pondělí! Pomlázky budou mít dnes pilnou práci, děvčata budou utíkat před jarními proutky nebo před studenou vodou a zdá se, že i počasí bude přívětivé a dopřeje nám pohodu slunečních paprsků.

reklama

Letošní Velikonoce připadly na termín jen pár dnů po začátku astronomického jara a zdá se, že tentokrát příroda poslechla kalendář a jaro začíná téměř ukázkově. Užijte si příjemně oslavy jarních svátků, potěšte se s rodinou i přáteli a ze všech svých výletů se vraťte bezpečně domů. Budeme se těšit na vaši přízeň, na vaše nápady, fotografie a i názory.

Jaro vyláká ven všechny zahrádkáře, chataře a chalupáře, kutilové přemýšlejí, co nového a jaké vylepšení by udělali na zahradách, v dílnách i bytech. Velikonoce jsou podle křesťanských tradic svátkem zmrtvýchvstání, podle starých pohanských zvyků se ve stejnou dobu oslavovaly slavnosti jara jako procitnutí přírody ze zimního spánku. Jaro je zkrátka ten pravý čas na něco nového, tak vzhůru na to.

Autor: redakce

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×