Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Lambda YQ byla oceněna Čestným uznáním 21. ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2016

Lambda YQ byla oceněna Čestným uznáním 21. ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2016

V soutěži, kterou pořádá Asociace inovačního podnikání ČR, byla oceněna novinka roku 2016 Lambda YQ Čestným uznáním. Slavnostní vyhlášení proběhlo 9. prosince v Hlavním sále Senátu Parlamentu ČR.

reklama

V soutěži odborná komise hodnotila přihlášené inovativní produkty podle několika kritérií. Posuzovali technickou úroveň produktu, původnost řešení, postavení na trhu a vliv na životní prostředí. Během roku Asociace konzultovala 312 inovačních produktů, přihlášeno a hodnoceno jich bylo 12.

Za naši společnost představil Lambdu YQ v krátké prezentaci Ing. Václav Vetengl, který působí jako produktový manažer, a převzal také čestné uznání. „Velmi si vážíme toho, že naše činnost v oblasti výzkumu a inovací si zasloužila cenu od odborné komise. Jejími členy jsou přední oborové instituce a svou autoritou zaštiťují mimořádný význam Ceny inovace roku. Rád bych vyjádřil také obdiv a poděkování ostatním soutěžícím. Investice do inovací a snaha o zkvalitnění produkce přispívá k celkové úrovni našeho průmyslu a podnikání,“ řekl při příležitosti přebírání ocenění Ing. Vetengl.

Pro naši společnost je tento úspěch motivací pokračovat ve svém úsilí i nadále a podílet se na rozvoji našeho odvětví. Výzkum a inovace patří do naší dlouhodobé strategie a ocenění z tohoto oboru potvrzují, že se naše pozornost ubírá správným směrem.

Autor: Xella (tisková zpráva)

Související články

I dům za dva miliony může být komfortní 5  fotek

I dům za dva miliony může být komfortní

Na začátku je prázdná louka a hlava plná otázek. Vystačí mi dva miliony na dům? A bude dostatečně velký pro celou rodinu? Jak dostanu co nejlepší pomě ...


YTONG získal titul programu Superbrands 2017 2  fotek

YTONG získal titul programu Superbrands 2017

Stavební systém Ytong získal titul Superbrands pro rok 2017 v kategorii výrobce stavebních materiálů. Pro zákazníky a partnery je tato cena zárukou ...


Podkroví obyvatelné i v létě? S masivní střechou to jde i bez klimatizace 4  fotek

Podkroví obyvatelné i v létě? S masivní střechou to jde i bez klimatizace

Letní horka a ložnice v podkroví – řada majitelů si teprve z prvních zkušeností, že se v přehřátém prostoru nedá spát, uvědomí, že takové řešení ne ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×