Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Marmelády s čepičkou

Marmelády s čepičkou
Máte na zahrádce bohatou úrodu, takže zavařujete kompoty i džemy a pak v zimě přemýšlíte, kdo to všechno sní, protože poličky ve spíži jsou plné? Když uděláte skleničkám ozdobné čepičky, hned budete mít dárek pro přátele, který potěší nejen chuťové buňky.
reklama

Popis snad ani není potřeba, podle fotek je vše jasné.

Vyberte látku s pěkným motivem a v barvě zavařeného ovoce nebo naopak hodně kontrastní, vystřihněte kolečka s průměrem cca 5 - 6 cm větším než je průměr víčka. Okraje koleček obšijte entlovacím stehem.

Vezměte pěkné stužky nebo tkalouny, kolečka položte na víčka, přetáhněte přes ně tenkou gumičku a ovažte stužkami. Je hotovo. A teď už jen přemýšlejte, komu uděláte tímhle dárečkem radost.

Autor: Eva Veselovská (text, foto, realizace)

Klíčová slova:


Související články

Jahodová bomba 14  fotek

Jahodová bomba

Pokud máte na zahradě také záplavu jahod, zkuste s námi jednoduchý a přitom výborný koláč (troufám se takhle pochválit, protože jsme málem ani nest ...


Ubrus pro camping 11  fotek

Ubrus pro camping

Při cestování a kampování často vybalujeme a zabalujeme nejen stan, ale i spoustu věcí potřebných k jídlu a vaření. Zkusme si ušít praktický ubrus s k ...


Marmeláda a polévka z dýně 1  fotek

Marmeláda a polévka z dýně

Mlsným jazykům a hospodyňkám, kterým je líto dužinu dýně jen tak odložit na kompost, přinášíme tip na marmeládu a polévku z dýně.


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×