Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Mistrovství ČR v práci s motorovou pilou

Mistrovství ČR v práci s motorovou pilou
Společnost Husqvarna se může pyšnit prvenstvím v dalším dřevorubeckém klání, které proběhlo 25. - 26. června v Ralsku Skelné Huti. Vítězem se stal Jiří Vorlíček, který již tradičně soutěží za barvy švédské jedničky ve výrobě řetězových pil, zahradní techniky a benzínových ručních strojů - firmu Husqvarna.
reklama

Nejlepší čeští dřevorubci se na mistrovství ČR v práci s motorovou pilou sešli již po čtyřiatřicáté. Pořádaly ho Vojenské lesy a statky ČR, partnerem akce byla mimo jiné Husqvarna.

Na mistrovství se účastníci závodu utkali v pěti disciplínách (kácení, výměna řetězu, kombinovaný řez, přesný řez a odvětvování), přičemž byli rozděleni do třech kategorií (profesionálové, amatéři, junioři do 23 let). Současně proběhla soutěž tříčlenných družstev, do které se sčítají výsledky jednotlivců. Vítězství z loňského ročníku obhájil tým Husqvarny pod názvem HUSKY GO! ve složení: Jiří Vorlíček, Hubert Barták a Jaroslav Čech.

Nejen samotní účastníci závodu však měli o zábavu postaráno. Pro přihlížející publikum byla připravena řada dalších aktivit, jako dětské soutěže, trubačské představení, přehlídka loveckých psů, ukázka leteckého hašení požárů nebo vystoupení sokolníků.

Mistrovství České republiky v práci s motorovou pilou je současně kvalifikačním závodem na Mistrovství světa (World Logging Championship), které se uskuteční v chorvatském Záhřebu koncem září. Na závod se nominují tři závodníci z domácího mistrovství, kteří v součtu výsledků za poslední dva roky dosáhnou nejlepšího umístění.

Více informací na www.husqarna.cz

Autor: Tisková zpráva - Husqvarna (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Práce na zahradě jako relax bez námahy 9  fotek

Práce na zahradě jako relax bez námahy

Sekání zahrady, vyžínání, stříhání živých plotů - po dlouhou dobu synonyma čistě mužské práce. Díky neustálému vývoji technologií a špičkové ergonomii ...


Tisková zpráva společnosti Druchema – NOVINKY OD SRPNA 2008 NA TRHU 5  fotek

Tisková zpráva společnosti Druchema – NOVINKY OD SRPNA 2008 NA TRHU

V srpnu 2008 zahájila společnost Druchema prodej nových autoleštěněk Auto polish s dlouhodobým účinkem, Autopolish na metalické laky, Auto polish s vo ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×