Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Montérky skoro zadarmo a pracovní boty jako bonus ZDARMA

Montérky skoro zadarmo a pracovní boty jako bonus ZDARMA

Tak to je přání každého – jít si do obchodu koupit oblečení a k tomu získat kvalitní obuv zdarma! V případě pracovního oblečení BRUDRA však nezůstane pouze u přání. Při nákupu celé soupravy – tedy montérek do pasu a k tomu pracovní bundy, získáte kvalitní pracovní boty zcela ZDARMA!

reklama

BRUDRA je odborníkem v oblasti pracovního oblečení a jejich oděvy jsou skutečně kvalitní, pohodlné a při práci je ocení nejeden kutil. Nyní BRUDRA navíc přichází s akcí na nákup pracovního oblečení.

Kalhoty za 199, bunda za 149 a boty zdarma

Kupte si celou pracovní soupravu skládající se z montérek do pasu MAX a pracovní bundy MAX a k tomu získáte jako bonus pracovní boty zcela zdarma. Navíc pracovní kalhoty lze pořídit za cenu skutečně lidovou, začíná již na 199,- korunách, pracovní bundu pak pořídíte od neuvěřitelných 149,- korun.

Akce trvá od 29. 5. 2017 a trvá až do vyprodání zásob, vztahuje se na nákupy uskutečněné na všech kamenných prodejnách a v e-shopu.

Tak neváhejte a nekupujte na www.brudra.cz.

Úvodní foto je pouze ilustrační.

Autor: Brudra (tisková zpráva), foto (Pavel Zeman)

Klíčová slova:


reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×