Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Multifunkční křovinořez Riwall a videotest Českého Kutila

Potřebujete občas posekat trávu okolo plotu, obrubníků záhonů nebo ve stráni? A co takhle prořezat větve ovocných stromků a upravit živý plot? Chtělo by to pár kousků zahradního nářadí....Anebo jen jeden. Riwall RPMT 330 je opravdu multifunkční nářadí, přesvědčte se s námi.

reklama

Mít víc kusů zahradní techniky, které využijete jen občas, nebo mít jeden šikovný, multifunkční? Křovinořez Riwall RPMT 330 s benzínovým motorem jsme vyzkoušeli, jako vždy, v plném nasazení. Podívejte se co dokáže křovinořez, strunovka, plotostřih a motorová pila v jednom.

Na trh jej dodává společnost GARLAND distributor, s.r.o., stejně jako spoustu dalších zahradních i dílenských pomocníků a příslušenství.

Autor: HobbyPRstudio (video, text a foto)

Související videa

 Riwall 4 v 1, rotační sekačka silná jako Bamblbí

Riwall 4 v 1, rotační sekačka silná jako Bamblbí

Další kousek ze světa rotačních benzínových sekaček, který jsme na test do redakce dostali, se jmenuje Riwall RPM 5140 V. Působí dravě a agresivně, design se povedl. Velká kolečka a výrazná oranžovočerná barva vypadají tro ...


Riwal s elektrostartem - startování klíčkem a bez námahy

Riwal s elektrostartem - startování klíčkem a bez námahy

Sekání trávníku je příjemná činnost. Je to sice práce, ale na čerstvém vzduchu a na vlastní zahrádce a to mám ráda. Jediné, s čím se u sekačky vždy trápím, je startování. Když sekačka déle stojí, musí mi pomoct manžel nebo ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×