Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nábytkové kování Hettich – řešení, která nadchnou!

Nábytkové kování Hettich – řešení, která nadchnou!

Kdo chce nadchnout lidi, musí ukázat něco mimořádného. Nové produkty a služby. Inovace a inspirace pro nábytek zítřka to je Fascin[action]. Hettich sleduje nábytkové trendy a přenáší je do kování budoucnosti, která jednoduše fascinují. Větší užitný komfort, vyšší hodnota a více možností pro řešení na míru uživatele.

reklama

Vnímat formy

Někdo má zcela neomylný cit pro estetiku a detaily tvarů. Proto oceňuje, že se charakteristický design nábytku důsledně promítá i do jeho vnitřku. Například tak, jak to předvádí závěsy Sensys pro skleněné dveře: perfektní jednota funkce a estetiky.

Vychutnávat si komfort

Ten, kdo má rád klid, pohodu a ergonomii si rád vychutnává užitný komfort. Dveře, které se široce otvírají dokořán a zavírají se tiše a měkce. Zásuvky, které se otvírají a zavírají lehce a neslyšně. Pohodlně přístupný a chytře uspořádaný úložný prostor. Přesně to je systém LegaMove, který dělá nábytek ještě komfortnějším: vnitřní korpus horní skříně sjede dolů, takže lze pohodlně dosáhnout i na předměty, uložené úplně nahoře.

Odlišit se

Nabídnout na trhu široce rozvinutou paletu produktů - pro různé cílové skupiny a cenové segmenty, s možností individuálního přizpůsobení. A to vše s co nejnižšími náklady ve výrobě a logistice. Pro někoho je přání zákazníka stejně důležité jako efektivita. A proto má ve firmě Hettich partnera, se kterým může počítat. Koncepce platformy Hettich určuje měřítka v branži. Hettich vytvořil atraktivní ocelovou zásuvku AvanTech You: bočnice se dají snadno upravit dle individuálního přání a akcentují hodnotu nábytku.

Získat prostor

Obytné a pracovní prostory jsou stále nákladnější. Proto je nutné vsadit na co nejefektivnější využití prostoru. Každý úložný prostor - ať už v nábytku nebo ve dříve nevyužívaném výklenku - musí být snadno přístupný, chytře uspořádaný a beze zbytku využitelný. Stačí zatlačit nadveře a WingLine L otevře překvapivě velkorysý přístup k obsahu skříně.

Jde to jednoduše

Někdo klade velký důraz na jasné a jednoduché procesy v konstrukci, výrobě a organizaci. Proto využívá CAD a digitální technologie, pečlivě plánuje a zjednodušuje procesy všude tam, kde je to možné - od prvního kreativního nápadu až po montáž nábytku. Díky Hettich eService je návrh nábytku otázkou pár kliknutí: konstrukční výkresy, kusovníky kování a plošných dílců pro exponáty lze stáhnout.

Více informací o produktech a službách společnosti Hettich se dozvíte na www.hettich.cz.

Autor: Hettich (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Dřevěné zásuvky se stanou perfektními s dokonalým vodícím mechanismem 3  fotek

Dřevěné zásuvky se stanou perfektními s dokonalým vodícím mechanismem

Nároky na používání zásuvek jsou opravdu vysoké – nejen vzhled, ale hlavně jejich funkčnost a bezpečný provoz dělají i obyčejnou zásuvku dokonalou. ...


Inteligentní kuchyně

Každá hodpodyňka touží po kuchyni svých snů. Od dob našich babiček se toho mnoho změnilo a kuchyňské vybavení a pomůcky nejsou vyjímkou. Díky propraco ...

Kování pro posuvné dveře pro maximální kvalitu a funkčnost šatních skříní 3  fotek

Kování pro posuvné dveře pro maximální kvalitu a funkčnost šatních skříní

Velká šatní skříň se spoustou úložného prostoru - to je sen každé ženy! Posuvné dveře u nábytku pak umožňují maximálně využít každý centimetr ploch ...


Známe výherce věšáků na dveře od společnosti Hettich 6  fotek

Známe výherce věšáků na dveře od společnosti Hettich

Bunda, vesta, župan, ručník, utěrka, kabelka... tyhle věci mají jedno společné. Občas je zapotřebí je prostě a jednoduše rychle odložit, pověsit. A ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×