Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nakreslete a zrealizujte si zahradu svých snů s aplikací My Garden

Nakreslete a zrealizujte si zahradu svých snů s aplikací My Garden
Chystáte se zakládat zahradu? Stoprocentně užitečným pomocníkem vám bude kreativní internetová aplikace My Garden, která je zdarma přístupná na www.gardena.cz. Nejen že si s ní budete moci nakreslit a naplánovat novou zahradu či obměnu té stávající, ale dokonce můžete navrhnout její zavlažování. Neváhejte a vytvořte si zahradu vašich snů!
reklama

K okamžitému použití chytré aplikace My Garden stačí pouze navštívit webové stránky www.gardena.cz, online program, jehož použití je velmi snadné a intuitivní. Pokud se ovšem zaregistrujete, získáte řadu výhod - například návrh zahrady budete moci kdykoli uložit a pracovat na něm později, můžete jej také sdílet se svými přáteli a rodinou.

Jak aplikace My Garden funguje? Prvním krokem je vytvoření půdorysu pozemku, respektive zahrady. V případě, že vám nebude vyhovovat předpřipravený tvar, jednoduše si jej nakreslíte sami. Jako startovací bod ale můžete použít i řadu vzorových zahrad, které vytvořili odborníci z firmy Gardena.

Terén trávníku se dá upravit například přidáním typu trávy nebo betonových či kamenných ploch. Tím vznikne základ pro další plánování. Následně si, s využitím celé řady nástrojů, můžete do návrhu umístit nejrůznější stavby či konstrukce, vedle domu s terasou to jsou například různé druhy plotů, pergoly, skleník nebo pískoviště. Nechybí ani bazény, jezírka nebo umělá řečiště. Možností jsou stovky. Dalšími šikovnými nástroji dotvoříte výslednou podobu zahrady – můžete navrhnout umístění různých druhů stromů a keřů, květin nebo záhonů se zeleninou. K dispozici jsou také detaily v podobě zahradního nábytku či nářadí nebo dokonce psí bouda a trpaslík.

Součástí aplikace My Garden je také plánovač zavlažování. Po vytvoření finálního návrhu zahrady plánovač automaticky a pro vaši zahradu ideálním způsobem rozmístí zadešťovače a potrubí. Stačí stisknout jediné tlačítko. Plán zavlažovacího systému, který počítá i s umístěním zdroje vody, si ovšem můžete pomocí celé řady nástrojů připravit také sami. Hotový návrh zavlažování, včetně seznamu všech výrobků, které budete potřebovat, si pak můžete vytisknout, uložit nebo zaslat e-mailem. Je to tak jednoduché!

Zavlažování je založeno na výrobcích Gardena řady Sprinklersystem, které umožňují pohodlné podzemní zavlažování trávníku. Zadešťovače jsou trvale umístěny pod zemí a jsou propojeny potrubím. Ve správný čas se vynoří z trávníku a distribuují vodu přesně tam, kde je zapotřebí. Po vykonané práci zase zmizí pod zemí, aby nepřekážely při sekání trávníku.

O společnosti Gardena:

Od roku 1961, kdy byla Gardena založena v německém Ulmu, je firma synonymem pro inovace a inteligentní řešení zahradních systémů. Gardena vždy představovala ukázkové koncepty, které obohatily trh a byly výsledkem technického pokroku. Právem je proto z hlediska mezinárodní konkurence jednou z nejsilnějších značek v zahradním sektoru.
Společným měřítkem pro všechny výrobky Gardena je vysoká kvalita, nezaměnitelný design a snaha vyhovět požadavkům uživatelů na ještě větší pohodlí a užívání si na zahradě.

Sortiment značky Gardena zahrnuje tři oblasti:

 • zavlažování zahrady (Original Gardena systém, hadice, hadicové vozíky, Sprinklersystém, Micro-Drip-systém, řízení zavlažování)
 • zahradní nářadí (mechanické, elektrické nebo akumulátorové sekačky, provzdušňovače, vertikutátory, nůžky, pilky, nářadí k obdělávání půdy atd.)
 • čerpadla (zahradní, ponorná tlaková, ponorná, kalová čerpadla, domácí vodní automaty, domácí vodárny)

  • Od roku 2007 je Gardena součástí Husqvarna Group. Další informace naleznete na webových stránkách www.gardena.cz.

   Autor: Husqvarna (text a foto)

   Související články

   Bezpečnost při práci s řeznými nástroji je na prvním místě 5  fotek

   Bezpečnost při práci s řeznými nástroji je na prvním místě

   Přestože většinu lidí by nenapadlo vyrazit na cestu autem bez použití bezpečnostních pásů, při práci s řeznými nástroji je otázka bezpečnosti často ...


   Projekt rodinného domu za 1 Kč 10  fotek

   Projekt rodinného domu za 1 Kč

   Vlastní rodinný dům. To je sen nejednoho z nás. Realizace takového snu však stojí nemálo času, úsilí a samozřejmě peněz. Stavebník - investor velmi rá ...


   Soutěž o nejkreativnější návrh zahrady 7  fotek

   Soutěž o nejkreativnější návrh zahrady

   Dnešní soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou Gardena, je tak trochu jiná. Nečekají vás žádné soutěžní otázky, ani vyhledávání ...


   Automatické zavlažování: nechte práci na moderní technice 5  fotek

   Automatické zavlažování: nechte práci na moderní technice

   Víte, že doporučené množství vláhy na 1 m2 se pohybuje mezi 4 až 6 litry za den? Jistě proto oceníte, že hadice a konve můžete, díky systému automa ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×