Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nátěry a renovace dřeva v interiéru

Nátěry a renovace dřeva v interiéru

Když je počasí nevlídné a venku nelze moc pracovat, pak přichází na řadu úprava interiéru domu či bytu. Polička, skříňka nebo židle by si zasloužily nový nátěr. Radiátory jsou oprýskané a před topnou sezónou by také potřebovaly natřít. O parketách nebo dřevěné podlaze ani nemluvě – vybrousit a znovu nalakovat, to je to, co by potřebovala. Pro veškeré povrchové úpravy či renovaci dřeva v interiéru nabízí značka SOKRATES celou řadu vynikajících produktů. Jsou ideální jak pro profi, tak hobby použití – krycí vrchní barvy, lazury, laky a oleje. Pro svůj záměr si vybere opravdu každý!

reklama

Bezpečné nátěry hraček, skříněk a poliček pro děti

Většina produktů je certifikována na hračky a předměty pro děti. Z krycích barev je standardně nabízen Email brisk, který je vyroben na bázi akrylpolyuretanu a snese i ta nejpřísnější kritéria. Splňuje podmínky použití na hračky pro děti do 3 let, odolnosti na pot lidských rukou, sliny, bytové chemikálie a oděr. Je určen k povrchové úpravě vnitřních dveří, nábytku, hraček a podobně.

Univerzální hobby barva pro vnitřní i venkovní použití

Pro běžné použití je určena řada colour. Barva je univerzálního charakteru jak pro venkovní, tak pro vnitřní použití. Patří především do kategorie HOBBY a standardně se tónuje do potřebných odstínů. Email professional je produkt primárně určený na okna a vchodové dveře, ale také s plným použitím v interiérech. Povrch je dokonale lesklý nebo pololesklý a je určen na plochy, které jsou i namáhány povětrností.

Natřete si topení!

Na radiátory a topná tělese je určen email proRadiátor, který se vyznačuje vynikající kryvostí, příjemným pololeskem, snadnou omyvatelností a odolností proti sušení vlhkých předmětů – utěrky a podobně.

Podlaha s laky SOKRATES jako nová!

Laky byly vždy silnou stránkou zn. SOKRATES. Na pochozí plochy, jako jsou dřevěné podlahy, nabízí značka vynikající, extrémně tvrdý a na oděr odolný MOVIPur brilant a MOVIpur OSB – nový výrobek na podlahové OSB desky. Pro zvláště namáhané plochy je určen 100 % PU lak TANGO plus a TANGO sport. Laky mají vynikající odolnosti na oděr, vodu a bytové chemikálie. Oba laky vynikají extrémní tvrdostí ale současně i pružností. Jsou plně použitelné i na korkové podlahy a podobně. MOVIpur i Tango lze použít i na namáhané pracovní desky stolů a podobně.

Ani dřevěné stěny a obložení nepřijdou zkrátka…

K povrchové úpravě dřevěného obložení interiéru a nábytku jsou určeny produkty AQUAFIN plus a Aquafin PLUSprofi. Polyuretanové produkty s vynikajícím příjemným povrchem, mají odolnost na bytové chemikálie a oděr. Všechny laky lze aplikovat i na minerální podklady.

Laky lze podle potřeby tónovat do odstínů lazur. Laky MOVIpur a Tango splňují podmínky pro hračky a předměty pro děti Aquafin splňuje podmínky pro hračky pro děti do 3 let.

Každý dřevěný povrch si zaslouží náležitou péči

Značka SOKRATES® vám umožňuje i povrchovou úpravu dřeva v interiéru vynikajícími oleji, olejovosky a pečovacími oleji.

Oleje propůjčují dřevu dokonalý dřevěný povrch, příjemný na omak. Olejovaný povrch vyniká kresbou dřeva a přírodním vzhledem.

Aplikují se štětcem, nebo houbičkou a to vždy ve dvou vrstvách a to tak, že se nevsáklý olej postupně stahuje. Každou vrstvu je nutné včas před zaschnutím povrchu dokonale rozleštit. Pokud dojde k zaschnutí nerozleštěného povrchu tak povrch zůstane matný a nepříjemný. Druhá vrstva se aplikuje až po dokonalém zaschnutí vrstvy předchozí. Nejlépe až druhý den. Povrchová údržba oleje je snadná. Podle stupně zatížení pečovacím, nízkosušinovým olejem, který i po mnohonásobném použití nevytváří tlusté vrstvy. Povrch je dokonalý – příjemně pololesklý s vysokou vodoodpudivostí. Nátěr sjednocuje povrch při eventuálních opravách. Všechny oleje jsou produkty zn. CLOU Germany.

Značka SOKRATES se specializuje na výrobu nátěrových hmot na dřevo již více jak 25 let a své zkušenosti vždy přenášela i do svých produktů.

Bližší informace na: www.barvy-sokrates.cz.

Autor: Building Plast (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

SOKRATES Olejová ochranná lazura na dřevo 3  fotek

SOKRATES Olejová ochranná lazura na dřevo

Pokud očekáváme, že nátěrová hmota, kterou ošetříme dřevěný podklad splní naše očekávání, musí i samotný podklad splňovat určitá kritéria. Praktick ...


Parketové laky SOKRATES 6  fotek

Parketové laky SOKRATES

Firma BUILDING PLAST spol. s r.o. z Chlumce n.C. patří již 22 let mezi přední české výrobce profesionálních nátěrových hmot. Mezi tyto produkty patří ...


Barvy Sokrates, to je stálice mezi nátěry, s nimi dřevo nezestárne! Známe výherce dárkových balíčků Sokrates. 3  fotek

Barvy Sokrates, to je stálice mezi nátěry, s nimi dřevo nezestárne! Známe výherce dárkových balíčků Sokrates.

Každé dřevo postupem času stárne, opotřebovává se a získává přirozenou patinu. To platí jak o dřevu v exteriéru, tak v interiéru. Venkovní dřevěné ...


Opravy nábytku - renovace 7  fotek

Opravy nábytku - renovace

Cílem každé renovace nábytku je vrátit starým opotřebovaným kusům především krásu a někdy také jejich funkčnost. Pro dosažení správného výsledku je ...


Již 25 let na trhu! Barvy Sokrates, to je stálice mezi nátěry, s nimi dřevo nezestárne! Zasoutěžte si o ně. 3  fotek

Již 25 let na trhu! Barvy Sokrates, to je stálice mezi nátěry, s nimi dřevo nezestárne! Zasoutěžte si o ně.

Každé dřevo postupem času stárne, opotřebovává se a získává přirozenou patinu. To platí jak o dřevu v exteriéru, tak v interiéru. Venkovní dřevěné ...


Vnitřní lak SOKRATES MOVIpur brilant - novinka nejen pro ošetření parket a dřevěných podlah 4  fotek

Vnitřní lak SOKRATES MOVIpur brilant - novinka nejen pro ošetření parket a dřevěných podlah

SOKRATES® MOVIpur brilant je nejnovější top produkt v oblasti polyuretanových parketových laků, který firma BUILDING PLAST spol. s r.o. uvádí právě v ...


Povrchová úprava dřeva v interiéru 7  fotek

Povrchová úprava dřeva v interiéru

Interiér rodinného domu by měl být nedílnou součásti architektonického řešení celé stavby a měl by tvořit s exteriérem jeden harmonický celek. Z uv ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×