Právě soutěžíme o:
vstupenky na veletrh Střechy Praha vstupenky na veletrh Střechy Praha
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Okružní pila Powersaw LCS700 od Mountfieldu a videotest Českého Kutila

Potřebujete připravit dříví na otop a řezat ho ruční pilou se vám nechce? Okružní pila bude tím pravým pomocníkem. Podívejte se na náš test a zapřemýšlejte si, jestli zrovna vám nechybí v dřevníku nebo na chalupě.

reklama

Okružní pila s kolébkou, kterou má ve své nabídce Mountfield, zvládne rychle nařezat velké množství polen o průměru 30 – 240 mm a délce 200 - 1000 mm. Elektromotor o příkonu 4, 0 kW a 1400otáčkách za minutu necouvne před hromadou dřeva na zahradě či na chalupě. Práce s okružní pilou je jednoduchá a díky masivnímu krytu kotouče a elektrické brzdě motoru i bezpečná. K pohodlí při práci přispívá i ergonomická kolébka, která se po řezání díky vratné pružině vrací zpět do klidové polohy.

Pilový list okružní pily o průměru 700 mm je vyroben ze speciálního tvrdokovu. Velkou předností je robustnost (hmotnost 96,5 kg) a vysoká stabilita stroje. Odolná kolečka usnadňují transport na jiné místo.

Autor: HobbyPRstudio (video, text a foto)

Související videa

Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700

Dřevo na zimu s okružní pilou Powersaw LCS 700

Řezat dřevo na zimu můžeme klasickou řetězovou pilou nebo pilou okružní. Pokud nemáme les a nepotřebujeme pilu pro těžbu, může být hodně velká "cirkulárka" dobrá volba. Powersaw LCS 700 takovou volbou určitě je.


Štípačka POWERLOG 10T od Mountfielda a videotest Českého Kutila

Hhromada obrovských polen na dvoře nebo v dřevníku a zima za rohem, jak si s tím poradit? V našem videotestu jsme vyzkoušeli silnou štípačku POWERLOG 10T, která si poradí i s poleny o délce až 130cm.

Ponorné a povrchové čerpadlo a videotest Českého Kutila

Čerpadlo na vodu použijete nejen k vypouštění bazénu nebo při čištění rybníčka. Hodí se i při zalévání zahrady, zvlášť, když si pořídíte takové, které má časovač a automatický spínač.

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Užíváte si prázdniny a dovolenou plnými doušky? Polovina léta je sice už za námi, ale ta druhá, jistě stejně báječná, na nás ještě čeká. Idylka, že? Ale pozor, řítí se na nás masakr. Drsný masakr cen. Rázně do nich řízla A ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×