Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Lepidlo pro plast - Pattex

Lepidlo pro plast - Pattex
I když nám už táhne na čtyřicet nebo i na padesát, jsme pořád ještě kluci. Tenhle kluk, který je pořád někde uvnitř, nám dává sílu riskovat, vyvádět neuvěřitelné věci, dobře se bavit, ale také být hrdinou v očích našich dětí. I když to naše ženy nepřiznávají, milují toho kluka v nás. Vždyť si dokážeme hodiny hrát s modýlky, vláčky, autíčky či loděmi a „nezlobit“. Není divu, že v takových momentech přijde něco k úhoně. Být ale správný chlap znamená také umět to opravit.
reklama

Také jste si zamilovali věrné kopie vláčků, autíček či lodí a každý rok je kupujete svému synovi pod stromeček? Stává se vám, že máte potřebu vyzkoušet je a pak s nimi strávíte celé hodiny? Není divu, že občas nějaký plastový díl nevydrží a může se ulomit či odchlípnout. Co s tím? Těžko to půjdete reklamovat. Navíc víte, že slepit takový plast není vůbec jednoduché, většinou nedrží nebo lepidlo naleptává plochu do té míry, že je spoj vidět.

Odborníci na lepení velmi dobře vědí, že lepení plastů je extrémně náročné. Proto Pattex vyvinul nové lepidlo Pattex Repair Special Plasty, které je speciálně určeno pro lepení plastů, tvrzených i měkkých. Lepí plast na plast a dokáže slepit i plast s ostatními materiály. Vytváří spoj, který bez problémů odolá vodě i otřesům. Tudíž se hodí pro opravu naštíplého plastového zrcátka na modelu auta stejně dobře, jako na slepení plastového stěžně na loďce nebo upadlé plastové části vrtule na helikoptéře s dálkovým ovládáním. Díky průhledné barvě je lepené místo téměř neviditelné.

Postup

  1. Připravte si rozbitou hračku a lepidlo (Pattex Repair Special Plasty).

  2. Nejdříve očistěte lepené plochy. Na obě plochy naneste lepidlo a nechte dle návodu chvilku zavadnout.

  3. Přitlačte lepené části k sobě a chvíli podržte. Do konečné pevnosti nechte 24 hodin vytvrdnout.

Pepův tipPattex Repair Special Plasty využijete i při různých standardních opravách. Spolehlivě slepí prasklý plastový kryt na mobilu nebo televizním ovladači. Protože je odolný i vůči vlhkému prostředí, můžete jej použít například při opravě poškozeného krytu domovního zvonku, nebo venkovního teploměru. Snadno si poradí při opravách plastů v autě, slepíte s ním i prasklý plast na počítači, fénu nebo vysavači. Více informací o novinkách naleznete na www.pattex.cz .
Autor: Henkel (text + foto)

Klíčová slova:


Související články

Jedna značka pro všechna řešení 11  fotek

Jedna značka pro všechna řešení

Značka Pattex nyní nabízí řešení pro většinu problémů, které nastávají v domech a bytech. Ať řešíte zateplení domu, rekonstrukci kuchyně, nebo údrž ...


Antikutil - oprava křesla 5  fotek

Antikutil - oprava křesla

Stříbrná páska opraví mnohé, ale tentokrát se minula účinkem. Přece jenom, spravovat páskou rozbitý spoj u křesla není to pravé ořechové.


Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex 11  fotek

Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex

Čím to slepit? Tato otázka padne u nás doma vždy, když se něco rozbije. Kdo se v tom má vyznat. Každé lepidlo je určené pro něco jiného. Možná je to u ...


Vždy o krok napřed v lepení 3  fotek

Vždy o krok napřed v lepení

Možná stejně jako já patříte k lidem, kterým vrtačka nepřirostla k srdci. Tento problém již v minulosti vyřešila montážní lepidla. Ovšem komu by se ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×