Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Opravy a rekonstrukce, které vás budou bavit!

Opravy a rekonstrukce, které vás budou bavit!

Čas od času se zasníme všichni, jaké by to bylo – spravit konečně prasklé stínítko na lampě v ložnici, postarat se o modernizaci kuchyně nebo dětem v pokoji vyměnit prošlapaný koberec za moderní lino. Jenže… té práce kolem! A prachu a nepovedených pokusů, uklepnutých prstů, hádek s drahou polovičkou… Pokud jste to také zatím předem vzdávali, už nemusíte! Vrhněte se na opravy a rekonstrukce s vervou.

reklama

Čas rekonstrukcí a oprav, které stály příliš mnoho peněz, nervů a zaručeně se vždycky protáhly (i prodražily) na dvojnásobek, už je totiž dávno pryč. Co vás zatím zdržovalo a otravovalo, vás může všechny doma doopravdy bavit – víte-li, jaké parťáky k tomu přizvat. Když chcete vrátit lesk prasklému stínítku na lampě po babičce nebo toužíte oživit kuchyňskou linku novou pracovní deskou, nepotřebujete na to specializovanou firmu, a lino do toho dětského pokoje položíte také úplně sami. I když… úplně sami vlastně ne. Jednoho nepostradatelného pomocníka přece jen oceníte: lepidlo Pattex Chemoprén!

Lepidla Pattex Chemoprén za sebou mají ty nejlepší reference. Používali je kutilové i profesionálové už dvě generace nazpět. Právě tahle lepidla možná pomáhala při stavění vašeho prvního pískoviště či domku pro panenky, když jste byli ještě malí. A dnes mohou pomáhat i vám.

Pro Pattex Chemoprén Univerzal si můžete vymyslet takřka jakoukoliv práci. Od přilepení nového věšáku v předsíni (kdo by dneska bral do ruky kladivo?!), lepení prasklých stínítek, hrnečků, květníků, uvolněných rukojetí na nářadí či kuchyňském náčiní, až klidně po pokládání zmiňovaného linolea (nebo marmolea, korkové podlahy, palubek). Že musíte opravit uvolněný řemínek na náramkových hodinkách? Ten starý, kožený, co máte tak rádi? Opět to bude jen a jen Pattex Chemoprén Univerzal. A když doma máte malé děti a potřebujete byt uzpůsobit pro jejich bezpečnost? Ochranné prvky přilepíte právě s Pattexem Chemoprén. Jak už totiž jeho název říká, je to lepidlo univerzální, ochotné přilepit bezmála všechny materiály: dřevo, papír, kov, plasty, gumu, sklo… Bez námahy a se zárukou dobrého výsledku!

Máte-li před sebou větší opravy v bytě, domě nebo na terase, pusťte ke slovu raději Pattex Chemoprén Extrém. Spojí nespojitelné a spojí to spolehlivě a „na věky věků“. Jeho síla je ve schopnosti udržet pohromadě i těžké kusy, velké plochy nebo namáhané díly. Pravda, pak už si nevystačíte s malou tubou tohoto lepidla, ale k mání jsou i odpovídající velká balení v plechovce, které se právě na velké akce skvěle hodí.

Pattex Chemoprén vám dokáže pomoct opravdu hodně. Při malé i velké rekonstrukci, ve svátek i všední dny – prostě kdykoliv, kdy vaše domácnost volá SOS a potřebuje nějaký odborný zásah. S sebou si ho můžete vzít na chalupu, pod stan, na výlet na kolo nebo třeba do člunu, až budete sjíždět řeku. Stačí zlomit pádlo, a hned máte dokonalou příležitost pro tohle všestranné lepidlo, které je skutečnou zárukou dobře odvedené práce! Podrobnosti, nápady a inspiraci naleznete na www.pattex.cz.

Fotogalerie k článku:

Autor: Henkel (text a foto)

Související články

Balení dárků se blíží 6  fotek

Balení dárků se blíží

Balení dárků je pro někoho zábavné, pro jiného malá noční můra. Připravili jsme pro vás pár obyčejných praktických rad, které vám pomohou zbavit se st ...


Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex 11  fotek

Čím slepit dřevo, kov, sklo nebo plast? Použijte 100% lepidlo Pattex

Čím to slepit? Tato otázka padne u nás doma vždy, když se něco rozbije. Kdo se v tom má vyznat. Každé lepidlo je určené pro něco jiného. Možná je to u ...


Co zvládne lepidlo 7  fotek

Co zvládne lepidlo

Připevňovat cokoliv na stěnu v paneláku může být opravdu pěkně tvrdý oříšek. Pokud zrovna nemáte po ruce pořádnou vrtačku a silného chlapa, co to t ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×