Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Opravné pásky tesa®

Opravné pásky tesa®

Není vždy nutné kupovat nové věci, když se ty staré porouchají. Díra v hadici, díra v okapu, kapající kohoutek, prasklé sklo ve skleníku, netěsnící vodní baterie…to jsou příklady, kdy nemusíte hned běžet do obchodu kupovat nové předměty a zbytečně utrácet spoustu peněz. Opravné a izolační pásky tesa® vám poskytnou rychlé, snadné a levné řešení.

reklama

Problém nebo závada se může objevit nečekaně a jak to tak bývá, tak většinou v tu nejnevhodnější chvíli. Mít k dispozici opravnou pásku tesa® proto není úplně od věci. Vyvarujete se tak stresovým situacím, které se dají díky lepicím páskám tesa® vyřešit velmi snadno, rychle a jednoduše.

Univerzální opravná páska tesa® extra Power Universal je ideální pro rychlé a nekomplikované řešení a opravy, pro různé řemeslné činnosti, upevňování, svazkování nebo značení. Páska je odolná vůči povětrnostním vlivům, je možné ji proto použít i v exteriéru. S univerzální opravnou páskou tesa® extra Power Universal vyřešíte spoustu neočekávaných problémů, připevníte odpadlé části z karosérie aut či zpětná zrcátka, zalepíte roztržené koberečky nebo řadicí páku, dočasně připevníte odpadlý výfuk apod. Páska je vhodná i pro balení těžších zásilek.

Při opravách průhledných povrchů a skel vám poslouží průhledná páska tesa® extra Power Transparent. Dočasně opraví a zpevní například prasklou okenní tabulku, sprchový kout či sklo ve skleníku. Páska vyniká vysokou přilnavostí na téměř všechny povrchy.

Velmi odolná hliníková páska tesa® pomůže při opravě kovových povrchů, spraví díru v okapu, vyřeší problém u topných zařízeních nebo u karosérie vozidel. Páska vyniká velkou teplotní odolností od -40°C do +140°C. Je odolná vůči vodě, naftě a mastnotě.

Nelepivá instalatérská páska tesa® spolehlivě utěsní závity, šrouby, ventily, baterie, vodovodní kohoutky apod. Pásku pouze omotáte v místě, které potřebujete utěsnit. Je vzduchotěsná, vodotěsná a odolává tlaku do 6 barů.

K opravě potrubí, kabelů a hadic se vám bude hodit samosvařitelná butylová páska tesa® Extreme repair. Jedná se o nelepivou pásku, kdy po omotání k sobě jednotlivé vrstvy pásky přilnou a vytvoří okamžitou pevnou izolaci. Další výhodou pásky je, že je možné ji nanést přímo pod vodou. Poslouží tak například při opravě potrubí filtrace bazénů. Odolává teplotám od -60°C do +260°C.

Nehledejte hned složité a drahé řešení. Zkuste se zamyslet, jistě si pro řešení vašich oprav najdete tu správnou tesa® lepicí pásku.

Kompletní přehled opravných pásek a dalších produktů tesa® je k dispozici na webových stránkách www.tesa-tape.cz.

Autor: tesa tape (text a foto)

Související články

Opravné pásky nesou rychlou pomoc 9  fotek

Opravné pásky nesou rychlou pomoc

Ne nadarmo se říká, že kdo rychle dává – dvakrát dává. A co rychle pomůže, dokáže často zabránit vážným ztrátám a taky těžkému drásání nervů. Jen si p ...


Kobercová páska od tesa tape

Mizerně upevněný koberec se vlní, odchlipuje od podlahy, klouže a není o něj těžké zakopnout. Položit ho tak, aby držel, přitom nemusí být problém. Po ...

Kladívko, háčky a hřebíky nechte ve skříni 6  fotek

Kladívko, háčky a hřebíky nechte ve skříni

Chtějí si vaše děti pověsit na stěnu obrázky nebo plakát svého idolu? Dovolte jim to a nebojte se, že zničí stěnu dírkami po hřebíku. Kupte jim lepicí ...


Maskovací pásky firmy tesa tape  (1) 3  fotek

Maskovací pásky firmy tesa tape (1)

Malování patří k jarním pořádkům, s nimiž se připravujeme na Velikonoce. Dřív bývalo nutností, protože při topení pevnými palivy po dlouhé zimě s mini ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×