Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Osvětlení značky Massive s novými žárovkami

Osvětlení značky Massive s novými žárovkami
Také jste před časem při ohlášení konce klasických žárovek propadli panice, když jste pomysleli na výdaje, které vás čekají s jejich výměnou a nejspíš také
s nákupem nového lustru? Masive přichází s kompaktními zářivkami, které se tvarem hodí i do retro svítidel. A nejen do nich.
reklama

Na pravidla a regule platné v EU si pomalu zvykáme. Ať rádi nebo neradi, přizpůsobit se musíme, neboť bylo rozhodnuto. Na klasické žárovky s vláknem a úsporné žárovky, tedy kompaktní zářivky, máme každý vlastní názor. Úspory jsou zde věc jedna, ovšem o deklarované životnosti mnoho tisíc hodin mnozí z nás mohou, podle toho kde a od jakého výrobce je kupovali, z osobní zkušenosti s úspěchem pochybovat. Ale temnota nezahalí zemi…přestože žárovky končí.

Tak například společnost Massive je spojována s inovací a se životním stylem, proto zde navrhli nové kolekce svítidel, které jsou výlučné svým charakterem a špičkovou kvalitou a přitom jejich nákup nezruinuje rodinný rozpočet. A co je nejdůležitější, do všech svítidel najdete náhrady za klasické žárovky. Ať jsou to kompaktní zářivky, nebo typy MASTER LED pro nejmódnější trendy svítidla či pro lustry a lampy v rustikálním či retro stylu.

Zmiňme například typ MASTER LED, který nahradí klasické reflektorové i halogenové žárovky, nebo Tornádo, což je dekorativní kompaktní zářivka v malém, pěkném provedení, která uspoří 80 % energie.

Zatím nejznámější Genie patří k nejlepším kompaktním zářivkám ve firemním spotřebním portfoliu také pro optimální poměr cena/výkon. Modely MASTER Classic zase uspoří 50 % energie a nahradí širokou škálu příkonů klasických žárovek, stejně jako EcoClassic, s úsporou 30 % energie.

Můžeme tedy říci, že světelné zdroje Philips MASTER LED nabízejí kombinaci kvalitního světla s nízkou spotřebou elektrické energie a nízkými náklady na údržbu. Zářivky MASTER LEDbulb A60 7 W A55 6 W vytvářejí stmívatelné osvětlení pro vlídnou, laskavou atmosféru. Jejich jedinečný design vyzařuje teplé světlo do všech směrů, čímž jsou tou pravou alternativou ke klasickým žárovkám. Jsou kompatibilní se stávajícími svítidly s objímkou E27.

Pokud máte spoty, i pro vaše svítidla je zde řešení. Například MASTER LEDspot MR16 vytváří světelný kužel teplého světla podobný halogenové reflektorové žárovce a je ideálním vylepšením stávajícího bodového osvětlení. Hodí se obzvláště tam, kde je světlo stále rozsvícené, tedy i do veřejných prostor. Odolný MASTER LEDspot MR16 má 24° úhel vyzařování pro jasně definované paprsku. Vyzařované světlo neobsahuje žádné UV nebo IR záření, čímž se stává ideálním pro osvětlení vysoce citlivých předmětů (jídlo, organické materiály, malby atd.)

Máte stylově zařízený byt s křišťálovým lustrem? Pak můžete použít svíčkové či lustrové žárovky LED Novallure, které poskytují třpytivé osvětlení podobné klasickým žárovkám. Jsou ideální pro všeobecné a dekorativní osvětlení jak v domácím prostředí, tak třeba v pohostinství.

Žárovky z čirého nebo mléčného skla, které jsou nainstalovány jako pohledové, se hodí do všech stávajících  lustrů a nástěnných nebo moderních svítidel s paticí E14. Tyto světelné zdroje byly navržené ve spolupráci s výrobci lustrů a zkonstruované tak, aby zdokonalily estetický vzhled lustru nebo svítidla, a to nejen tehdy, když svítí.

Reflektorové žárovky typu Twistline s paticí GU10, kapkové žárovky G50 a G60 či svíčkové žárovky B40 s LED technologií v bílé a barevných verzích jsou zase určeny pro široké použití v dekorativním a náladovém osvětlení.

Díky špičkovému řešení v podobě Philips MASTER LED s LUXEON® Rebel technologií je nyní možné snížit spotřebu energie a náklady na údržbu bez negativního dopadu na kvalitu světla a atmosféru osvětlovaných prostor. Kromě velmi jednoduché instalace nabízí produkty řady MASTER LED i nízké náklady na provoz osvětlovací soustavy. Proto jsou tyto zdroje vhodné také pro profesionální aplikace. Jelikož neobsahují žádnou rtuť, jsou v souladu se všemi evropskými předpisy pro ochranu životního prostředí.

Více informací najdete na www.lighting.philips.com.

Autor: Elena a Massive (text), Massive (foto)

Související články

Showroom se neustále rozvíjí - přijďte se přesvědčit i vy 13  fotek

Showroom se neustále rozvíjí - přijďte se přesvědčit i vy

Světla a světýlka, lustry, lampy, zářivky, stolní lampičky … to vše potřebujeme v bytě a domě. Na trhu je nepřeberné množství s různým designem, sv ...


Osvětlení pokoje pro ty nejmenší – bezpečné i hravé 15  fotek

Osvětlení pokoje pro ty nejmenší – bezpečné i hravé

Dětský pokoj, stejně tak, jako ostatní místnosti v bytě, potřebuje kvalitní osvětlení. Protože v dětském pokoji se odehrává hned několik typů činno ...


Skončila soutěž o svítidla Massive 6  fotek

Skončila soutěž o svítidla Massive

Ke svícení ve svých domovech už dávno nepotřebujeme svíčky, louče nebo petrolejové lampy. Na trhu je k dispozici nepřeberné množství stolních, stropní ...


Vyhrajte svítidla Massive 6  fotek

Vyhrajte svítidla Massive

Ke svícení ve svých domovech už dávno nepotřebujeme svíčky, louče nebo petrolejové lampy. Na trhu je k dispozici nepřeberné množství stolních, stropní ...


Osvětlení Ecomoods – šetří planetu i vaši kapsu 5  fotek

Osvětlení Ecomoods – šetří planetu i vaši kapsu

Ekonomická i ekologická situace by nás všechny měla nutit k zamyšlení, jak snížit náklady na elektřinu. Zajímá vás tato problematika také u domácího o ...


Revoluční POWER LED 6  fotek

Revoluční POWER LED

V dnešní době jsou již na trhu i tzv. Power LED svítidla, která mají stejné vlastnosti jako obyčejná LED dioda s jedním základním rozdílem. Tyto Power ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×