Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Osvětlení zrcadel, obrazů i šaten

Osvětlení zrcadel, obrazů i šaten

Osvětlit zrcadlo či niku v předsíni nebo oblíbený obraz není tak jednoduché. Nejlépe to zvládnou bodová svítidla a osvětlení s pohyblivými rameny. Centrální a stropní osvětlení poslouží k orientaci a pohybu v místnosti, ale pak je ještě potřeba osvětlit jednotlivé zóny nebo zvýraznit zákoutí či předmět, na který chcete upoutat pozornost.

reklama

Osvětlete přesně to místo, které potřebujete

Znáte to také, chcete se upravit před odchodem z domu, zkontrolovat, jestli je vše jak má, tak přistoupíte blíž k zrcadlu a ejhle – objeví se stín a pořádně na sebe nevidíte.

U přátel si chcete prohlédnout nový obraz, ale jde to jen s odstupem, protože centrální osvětlení zastíníte svým tělem, když přistoupíte blíže. A ani když se díváte s odstupem, není to ono, protože světla je málo. Chce to zkrátka svítidlo, které má paprsky světla nasměrované přesně na zrcadlo, obraz, zkrátka tam, kam potřebujete.

Pokud chcete osvětlit obraz, bude vám určitě vyhovovat osvětlení, které nasměrujete přesně na něj. Stejně tak můžete použít svítidlo, když jej chcete nasměrovat do niky s vystavenou sbírkou.

Nástěnné obrazové svítidlo Philips Mahogany s teplým bílým světlem, je vyrobeno ze skla a kovu a stane se určitě důstojným partnerem vašemu oblíbenému obrazu, ale poskytne dostatek osvětlení i na převlékání nebo čtení v oblíbeném ušáku. LED zdroj s příkonem 9,5 w svítí jako klasická 75W žárovka, takže při tomto osvětlení jistě mžourat nebudete.

Svítidlo s pohyblivým ramenem nastavíte do požadovaného směru

Potřebujete-li osvětlit zrcadlo, možná raději zvolíte svítidlo s pohyblivým ramenem, které můžete nastavit do více úhlů. A jak to uděláte, když chcete v předsíni vidět na botník nebo do skříně? Chtěli byste směrovatelné osvětlení i na noční stolek k posteli? Tady také nestačí jen centrální osvětlení. U Ledka si určitě vyberete taková svítidla, která se vám budou líbit a budou sloužit přesně tomu účelu, jakému mají.

Philips Fireside je ukázkou domyšleného systému ovládání a funkce. Dvě pohyblivá nastavitelná ramena dovolí nakombinovat několik úhlů natočení světla, jednoduché a decentní zapínání na spodní straně neruší minimalistický vzhled svítidla.

Svítidlo má integrovaný LED zdroj s příkonem 6,5 W, který nahrazuje 25W klasickou žárovku - je tedy nejen moderní co e týká vzhledu, ale samozřejmě i úspory energie.

Je vyrobeno z kovu a vybrat si můžete mezi luxusní měděnou nebo stříbřitou barvou.

Další svítidla si prohlédněte zde, určitě si vyberete

Autor: Petra (text), Philips, LEDKO (foto)

Související články

Osvětlení bytu i domu - vybírejte moderně a při tom správně 17  fotek

Osvětlení bytu i domu - vybírejte moderně a při tom správně

Spolehlivá, výkonná, dle potřeby nenápadná nebo naopak nepřehlédnutelná a zapamatovatelná – to není ženská verze agenta Bonda, to jsou LED svítidla ...


Lampičky (nejen) na pracovní stůl 15  fotek

Lampičky (nejen) na pracovní stůl

Pracovní prostředí by mělo podporovat soustředění, a dobře vybrané osvětlení pracovní plochy tomu nepochybně může pomoci. Platí to jak pro dospělé, ...


HUE Black and White – stylová hra s černou a bílou aneb moderní svítidla 19  fotek

HUE Black and White – stylová hra s černou a bílou aneb moderní svítidla

Když se řekne HUE Black and White, fajnšmekry nejčastěji napadne, že jde o whisky. Jednoduchá zkratka, ale my vám nabídneme něco jiného – také pro ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×