Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Spojte všechny své půjčky do jedné

Spojte všechny své půjčky do jedné
Přerůstá Vám administrativa všech Vašich úvěrů od různých finančních ústavů přes hlavu? Platíte vysoké měsíční splátky? Přestáváte se orientovat v termínech splatnosti? Doporučujeme Vám všechny své úvěry sloučit do jednoho a ještě ušetřit!
reklama

Sjednocení půjček i od jiných institucí

Společnost Cetelem nabízí všem klientům speciální úvěr určený pro konsolidaci klasických i revolvingových úvěrů, Combi půjčku. Ta slouží ke spojení všech stávajících úvěrů v jeden s jednou jedinou splátkou, která může být navíc nižší, než kolik činily dříve všechny splátky dohromady. Nemluvě o tom, že odpadnou další zbytečné poplatky za vedení účtů u různých společností. O konsolidaci svých úvěrů prostřednictvím Combi půjčky mohou požádat jak klienti Cetelem, kteří již splácejí nějaký úvěr, tak lidé, kteří mají úvěry jen u jiných finančních společností.

Cetelem Vám úvěry sloučí a půjčí i na nové projekty

Combi půjčka nejen že nabízí přeúvěrování stávajících úvěrů až do výše 500 000 Kč, ale poskytne zájemcům i další financování. Ke Combi půjčce získá klient navíc vždy finanční prostředky v minimální výši 20 000 Kč, které může použít například na neočekávané výdaje spojené se splacením původních úvěrů nebo na nové projekty, které plánuje.

Ušetřete na poplatcích

Celková výše Combi půjčky může dosáhnout až 1 milionu Kč, délka splácení se pohybuje v rozmezí 6 měsíců až 10 let v závislosti na typu financovaných projektů. Další výhodou Combi půjčky je, že klient neplatí žádné další poplatky za správu úvěrového účtu, což pro něj může znamenat další významnou úsporu.

Pojistěte si svoji půjčku

Pro nepříznivé životní situace si klienti mohou sjednat pojištění od pojišťovny CARDIF PRO VITA proti neschopnosti splácet pro případ dlouhodobé nemoci, trvalé invalidity, smrti nebo ztráty zaměstnání.

Pro všechny klienty, pro které představuje administrace úvěrů a půjček značnou finanční a časovou zátěž, představuje Combi půjčka Cetelem moderní a jednoduché řešení jejich starostí. Detailní informace, jak sloučit všechny své půjky do jedné se dozvíte zde.

Autor: Cetelem (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Bydlete v novém 3  fotek

Bydlete v novém

Jaro je tu v plné síle a mnohé z nás jistě napadne myšlenka na vylepšení svého bydlení. S výhodnou půjčkou lze realizovat tyto sny rychle a jednoduše. ...


Realizujte Vaše sny on-line 1  fotek

Realizujte Vaše sny on-line

Plánujete rekonstrukci Vašeho bydlení či koupi nemovitosti? Zdá se Vám, že nábytek u Vás doma patří spíš do starožitnictví? Chcete zrealizovat Vaše sn ...


Odměny za nákupy s kreditní kartou pokračují i letos 1  fotek

Odměny za nákupy s kreditní kartou pokračují i letos

Cetelem odmění všechny držitele kreditních karet i v letošním roce. Finanční bonus obdrží všichni klienti, kteří využijí svoji kartu k platbě za zboží ...


Cetelem začíná vydávat čipové karty 1  fotek

Cetelem začíná vydávat čipové karty

Společnost Cetelem se rozhodla připojit k většině bankovních institucí a od března 2009 začala vydávat nové kreditní karty opatřené čipem. Ty zajistí ...


Cetelem prodlužuje bezúročné období u kreditních karet na 55 dní 1  fotek

Cetelem prodlužuje bezúročné období u kreditních karet na 55 dní

Cetelem zaznamenává výrazný nárůst počtu bezhotovostních plateb v obchodech, hrazených kreditní kartou. Tyto platební transakce představují 37 % všech ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×