Právě soutěžíme o:
knihu Revoluce jednoho stébla slámy knihu Revoluce jednoho stébla slámy
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tip na dárek - nůžky Fiskars

Tip na dárek - nůžky Fiskars
Vánoce jsou za doslova za dveřmi, dobíhá předvánoční úklid, chystáte překvapení pod stromeček, pečete cukroví a přemýšlíte o dobrotách na sváteční dny.
reklama

Máme pro vás tip na dárek ještě předvánoční – určitě potěší a pomůže i v přípravě vánočního menu. Při přípravě masitých dobrůtek určitě využijete nůžky na drůbež a ryby, jedny s ergonomickou rukojetí a pojistkou proti samovolnému otevření má ve svém sortimentu třeba firma Fiskars.

A když chcete nařezat kolečka okurek, papriky nebo mrkve do barevného silvestrovského salátu, vezměte si na to pořádný nůž.

Autor: Dagmar, Fiskars (text, foto)

Související články

Oprava čílka 12  fotek

Oprava čílka

Stane se to vždycky, když se to nejmíň hodí, jen trochu víc zabereme za zásuvku a čílko upadne, v lepším případě na zem, v horším přímo na náš palec.


Sada nářadí Fiskars pro děti se hodí na sníh i na písek 10  fotek

Sada nářadí Fiskars pro děti se hodí na sníh i na písek

Lopatička, kyblíček, hrabičky a …jde se na písek. Tenhle scénář znají rodiče i prarodiče malých dětí ve městech i na vsi a a právě pro ně je určen náš ...


Tipy na vánoční dárky Fiskars 14  fotek

Tipy na vánoční dárky Fiskars

Také každý rok přemýšlíte, co komu koupit? Babičce i dědečkovi se papuče a teplé ponožky hromadí ve skříni, tatínek také neprojevuje moc velké nadšení ...


Vytrhávač plevele Fiskars

1. Najdi plevel 2. Zašlápni čelisti 3. Zatáhni za páku 4. A je to! S vytrhávačem plevele od Fiskars je to opravdu snadné. K tomu, abyste se zbav ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×