Právě soutěžíme o:
vstupenky na veletrh Střechy Praha vstupenky na veletrh Střechy Praha
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Bril aneb do boje s mastnotou!

Bril aneb do boje s mastnotou!
Do boje s mastnou špínou můžete vyrazit pouze s účinnými zbraněmi.
reklama

Na letní grilování na zahradě nebo na balkoně si určitě chceme zachovat samé příjemné vzpomínky a zamaštěné rošty se zapečenými zbytky jídla k tomu určitě nepomohou. Zatočte s tím pomocí Brilu na mastnotu!

Vaším nejlepším pomocníkem při úklidu po letním grilování nebo pečení se jistě stane nový Bril na mastné trouby ve spreji. Jeho složení se silnými odmašťujícími složkami Vám pomůže překonat i tu nejúpornější mastnotu.

Se zažranou mastnotou Vám spolehlivě pomůže Bril odmašťovač ve spreji.
Uplatnění najde nejen v domácnosti při čištění trub, grilů, digestoří, sporáků, nebo hrnců, ale i mimo ni. Poradí si i s mastnou špínou v garáži či dílně, nebo dokonce na oděvech.Sprej jednoduše nastříkáme na rošt, kachličky nebo podlahu a po chvíli setřeme houbičkou nebo hadrem na smetáku. Postup opakujeme do té doby, než je rošt či podlaha čistá.!window.open(this.href);">Marca cz, s.r.o.

Připraveno ve spolupráci s firmou Marca cz, s.r.o.

Autor: Marca, PePa (text a foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×