Právě soutěžíme o:
praktické dárky od Cemixu praktické dárky od Cemixu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tip pod stromeček - knížky pro kutily

Tip pod stromeček - knížky pro kutily
S blížícími se Vánocemi každý z nás přemýšlí o dárcích pro své nejbližší. Pokud máte doma kutila či kutilku, máme pro vás tip od nakladatelství Euromedia. Jak se říká, kniha vždy potěší.
reklama

Encyklopedie domácího kutila

Encyklopedie domácího kutila na více než 3 500 ilustrací názorně ukazuje, jak je váš dům či byt konstruován a jakým způsobem jej můžete opravovat, měnit a vylepšovat. Díky srozumitelně podaným pracovním postupům můžete provést i takové změny, které by se vám jinak zdály neuskutečnitelné. Moderně pojatá příručka detailně řeší prakticky veškeré problémy, s nimiž se můžete ve svém obydlí setkat. Provede vás opravami od těch drobných a snadných až po ty nejnáročnější úpravy a montáže, nezapomíná ani na zabezpečovací systémy či úspory energie a klade velký důraz na bezpečnost práce.

S Encyklopedií domácího kutila bude pro každého i ta nejnáročnější řemeslnná činnost hračkou!

  • OPRAVY - Vyzkoušené a bezpečné postupy a techniky.
  • ÚDRŽBA - Praktické rady, jak předcházet větším škodám stálou údržbou.
  • NOVÝ VZHLED - Objevné a důmyslné nápady, jak ozvláštnit svůj domov.

Originální ruční dekorace

Pro šikovné ruce a krásný interiér

  • Biedermeier
  • Zdobení technikou koláže (découpage)
  • Přírodní dekorace
  • Kreativní mozaika
  • Stencil
  • Trompe-l"oeil
  • Window color

Přehled potřebných pomůcek, materiálu a detailní postup nám usnadní zvládnout jakoukoli uvedenou techniku zdobení dekorativních předmětů. Užitečné rady a malé triky nám pomohou překonat obtížné kroky a vyvarovat se zbytečných chyb. Pomocí bohatých ilustrací budeme postupovat až k hotovému výrobku.

Koláží změníme starou věc k nepoznání, krakelováním jí naopak propůjčíme vzhled opotřebené starožitnosti. Kytičkou koření ve stylu biedermeier provoníme byt, předměty z lýka zpestříme stůl, pro mozaikovou krabičku zvolíme krásné skleněné kameny. Speciálními barvami na stencil vytvoříme gotické bordury, motivem namalovaným technikou trompe-l´oeil rozjasníme tmavé kouty místnosti.

Krakelovaný hliněný květináč, bambusový podnos, přírodní rámečky, lucerna s duhovými odlesky, americké prostírání, plisované stínidlo, ozdobné desky, malované výklenky, krabičky na drobnosti, oživená okna, gelové svíčky...

Autor: PePa

Klíčová slova:


Související články

Dárky pro kutily: od čističe, přes vrtačku až ke stolní pile 5  fotek

Dárky pro kutily: od čističe, přes vrtačku až ke stolní pile

Doba vánoc se pomalu a jistě blíží. Pokud máte v rodině vášnivého kutila, který si spoustu věcí vyrábí podomácku, nezapomínejte, že byste ho měli h ...


Tip na vánoční dárek pro milovníky stromů 5  fotek

Tip na vánoční dárek pro milovníky stromů

Máte v rodině nebo mezi svými blízkými někoho, kdo miluje stromy? Tak přesně pro něj bude výborným dárkem kniha Příběhy stromů. Stromy rostou jen z ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×