Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Údržba lyží a snowboardu

Údržba lyží a snowboardu
Mazání lyží i snowboardů je přinejmenším stejně důležité jako jejich kvalita. Každý lyžař to pozná již při mírném sjezdu. Ty, kteří nenamazali či namazali špatně, nechá na kopci daleko za sebou. Prostě: Kdo maže, ten jede!
reklama

Skivo vosky zpříjemní každému milovníku zimních sportů sjezd, běžky i snowboarding. Patří k populárním výrobkům družstva Druchema. Jejich výrobní receptury procházejí neustálými technologickými změnami a odpovídají požadavkům nejmodernějších skluznic. K dispozici jsou vosky základové i barevné odpovídající aktuálnímu stavu počasí a charakteru sněhu.

Již v roce 2007 představila firma Druchema novinku Skivo Snowboard. Nabídku pak doplňují i nezbytné doplňky jako jsou kartáče, korky, škrabky či smývací utěrky.

Tradiční české vosky Skivo jsou vhodné pro všechny typy skluznic sjezdových i běžeckých lyží či snowboardů. Výrobní receptura vyhovuje i vrcholovým lyžařům. Složení vosků umožňuje jejich používání při teplotách od -15°C do + 3°C.

Skivo sada běžky 1 ks

Sada univerzál, korek, smývací roztok,plexi škrabka.

Skivo smývací roztok spray 100 ml

Pro smývání starých vosků a všech nečistot ze skluznic lyží a snowboardů. Doporučuje se použít před každým mazáním lyží a snowboardů. Balení: tlaková hliníková nádobka o objemu 100 ml.

Skivo utěrky 120 ks

Utěrky slouží: na odstraňování vosků z lyží a snowboardů. Použijte spolu s výrobkem Skivo smývací roztok na odstraňování vosků z lyží Doba spotřeby: 48 měsíců od data výroby na obalu.

Skivo parafín univerzál

Pro všechny teploty, pro začátečníky Zajišťuje dobrý skluz běžeckých a sjezdových lyží, snowboardů na sněhu při všech teplotách. Lze ho použít i jako tzv. podkladový pod další skluzné vosky. Balení: uzavíratelná PE krabička o obsahu 40 g.

Skivo Univerzál souprava

Oba univerzální vosky (plus a mínus) zajišťují dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při všech teplotách. Balení: dva PE válcovité obaly s možností vytlačování o obsahu 2 x 40 g v papírové krabičce.

Skivo parafín snowboard univerzál

Univerzální vosk pro všechny teploty (baleno v tubě) lyžařský vosk pro zajištění dobrého skluzu snowboardů na všech druzích sněhu. Slouží zároveň jako ochranná vrstva skluznic. Pro široké teplotní rozmezí.

Kartáč kombinovaný

Kartáče k odstraňování vosků - čištění skluznice po použití škrabky, k očištění a otevření skluznice před navoskováním, pro zvýšení absorbce vosku do skluznice, k leštění skluznice.

Pokud si chcete užít zimních radovánek v plném rozsahu a bez zranění, dbejte nejenom na správné mazání lyží, ale i na jejich kontrolu a servis před výjezdem na první sjezdovku. S lyžemi je to podobné jako s automobilem, jestliže chceme aby nás v pořádku dovezly do cíle je třeba udělat před zimní sezónou řádnou kontrolu. Doporučujeme navštívit k tomu určený servis lyží. Pak si teprve můžete plnými doušky vychutnat tu nádheru zasněžených sjezdovek a požitek ze zimního sportu.
Všem lyžařům přejeme „Sportu zdar“.

Více info na www.druchema.cz nebo ve Skivo poradně www.skivo.cz

Autor: dp (text), Druchema (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Tekuté řetězy a videotest Českého Kutila

Podzimní nebo zimní mrazíky a náledí či uklouzaný sníh na silnici dovedou potrápit i zkušené řidiče. Do hlubokého sněhu, například na horách, nezby ...

Auta kožich nenosí 13  fotek

Auta kožich nenosí

Většinu majitelů vozů již vyvedla z míry silná námraza na skle, přes které nebylo vidět, nebo zamrzlý zámek. Po příchodu k autu, zachumlanému do sněhu ...


Se Skivem to skvěle jede 6  fotek

Se Skivem to skvěle jede

Zimní sezóna běží a milovníci zimních sportů ošetřují potřebná „prkénka“. Lyže, běžky a snowboard se proto vystěhovaly z úkrytů na světlo boží a je ...


SKIVO poradna - Mazání lyží

V dnešním dílu naší SKIVO poradny se dozvíte něco o mazání lyží. Jinak se připravují lyže pro klasiku, jinak na bruslení a jinak se mažou odrazové vos ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×