Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Představujeme aku strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch

Představujeme aku strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch
Mnohostranná, snadno ovladatelná a vytrvalá: to je nová strunová sekačka ART 26 LI od firmy Bosch. Její výkon je srovnatelný s výkonem obdobných sekaček napájených ze sítě. Strunová sekačka ART 26 LI dokáže posekat s jedním nabitím akumulátoru okraj trávníku tří fotbalových hřišť nebo asi tisíc metrů okraje trávníku.
reklama

To umožňuje inovační akumulátor s Li-Ion technologií. Tento moderní akumulátor má mnoho předností: nízkou hmotnost, dobíjení bez ohledu na stav vybití, protože nevykazuje paměťový efekt, téměř bez samovybíjení. Navíc je akumulátor vyměnitelný, což usnadňuje proces nabíjení.

Mnohostranná, snadno ovladatelná, vytrvalá

  • Strunová sekačka s Li-Ion akumulátorem s maximálním výkonem a flexibilitou.
  • Jedno nabití akumulátoru vystačí k posekání asi jednoho tisíce metrů okraje trávníku.
  • Pohodlné sekání v horizontální a vertikální poloze; také v těžko dostupných místech - pod lavičkami, keři apod.
  • Plastový nůž s jednoduchou výměnou pomocí rychloupínacího systému SDS od firmy Bosch.

Vysoká míra flexibility strunové sekačky s atraktivním designem a průměrem sečení 26 centimetrů zvyšuje komfort péče o trávník v každé zahradě. Správnou pracovní výšku je možné jednoduše nastavit na teleskopické násadě. Také druhá rukojeť nabízí nastavení vhodného sklonu pro různý typ sečení. Pro vertikální sečení okrajů trávníku otočí uživatel snadno hlavici o 90 stupňů. Pokud musí sekat pod keři nebo v obtížně přístupných rozích, pak představuje variace nastavení sklonu hlavice a teleskopické násady výhodu v porovnání s běžným ovládáním strunové sekačky. Při sekání v okolí zdí se postará o optimální odstup distanční oblouk a pro pohodlné vedení rukojeť jedinečně vyváženého přístroje.

Ergonomické sečení podporuje také řešení rukojeti Softgrip s měkkou tlumicí vložkou, která zaručuje pevné uchopení. Další předností je nízká hmotnost této akumulátorové strunové sekačky: ART 26 LI s 18V akumulátorem váží 2,4 kilogramu.

Speciální plastový nůž, který se již osvědčil u akumulátorových strunových sekaček předchozí generace od firmy Bosch, se používá i u tohoto nového modelu sekačky. Jednoduchou výměnu nože zajišťuje rychloupínací systém SDS od firmy Bosch. Praktickým prvkem zůstává uchovávání náhradních nožů pod rukojetí.

Akumulátor a nabíjecí zařízení nové strunové sekačky je používáno ve stejném provedení také u nářadí Bosch pro domácí kutily. To přináší dodatečnou flexibilitu při provádění prací na domě. Akumulátorová strunová sekačka. ART 26 LI od firmy Bosch bude k dostání v obchodě od dubna 2008. Doporučená prodejní cena včetně DPH činí 3.990,- Kč.

Další informace naleznete na webu

http://www.bosch.cz/pt/zahrada/

Autor: Tisková zpráva

Související články

Vyhrajte vysokotlaký čistič Bosch 3  fotek

Vyhrajte vysokotlaký čistič Bosch

Na zahradě i kolem domu je neustále spousta práce. Tu je potřeba vyčistit okapy, jindy zas umýt auto, o čištění dlažby nemluvě. Kdyby měl člověk dě ...


AKU technika, nástroj moderního zahrádkáře 5  fotek

AKU technika, nástroj moderního zahrádkáře

AKU technika prošla bouřlivým vývojem. Z nepříliš výkonných přístrojů se přetvořila na vysoce moderní pojetí zahradní techniky. Nabízí jednoduchou ...


Druhy sekaček: vlastnosti, výhody a nevýhody 5  fotek

Druhy sekaček: vlastnosti, výhody a nevýhody

Druhů sekaček je hned několik. Ačkoliv se to nezdá, tak současný trh okupuje taková škála typů, že výběr je pro laika velmi nesnadný. Je vhodné vyb ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×