Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ploty Pilecký vás zvou veletrh For Arch 2011

Ploty Pilecký vás zvou veletrh For Arch 2011
PILECKÝ s.r.o. vás zve na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2011, kde se budete mít možnost seznámit s našimi novinkami roku stejně jako s kompletním přehledem našeho sortimentu. Expozici PILECKÝ s.r.o. najdete v hale 1, sektor D, stánek číslo 12. Veletrh FOR ARCH 2011 se koná na výstavišti PVA v Praze - Letňanech od 21. září do 25.září.
reklama

FOR ARCH - Vše o nízkoenergetickém stavění

Hlavní téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov a podepsání Směrnice o energetické náročnosti budov. Ta má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma se veletrh snaží svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli. Již 22. ročník mezinárodního veletrhu nízkoenergetického stavění FOR ARCH vám tímto nabízí jedinečnou možnost poznat novinky a trendy tohoto progresivního oboru stavebnictví.

O firmě Pilecký s.r.o.:

Vznik firmy PILECKÝ - výroba, prodej a montáž plotů nese datum roku 1994. Během krátké doby se činnost firmy specializovala v oblasti plotových systémů, především v drátěném programu. Sortiment zahrnuje úplnou nabídku plotů, pletiv, sloupků, bran a branek pro různé druhy drátěného oplocení. Dlouhá životnost je zaručena povrchovou úpravou - PVC poplastování a pozinkováním.

Více infromací naleznete na www.pilecky.cz.

Autor: Ploty Pilecký (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×