Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Plynový gril BARBECUE DE LUXE na cesty

Plynový gril BARBECUE DE LUXE na cesty
Grilování se v našich krajích zcela zabydlelo a stává se vítanou alternativou přípravy jídla ve venkovním prostředí. Mezi nejpopulárnější grily patří v současnosti grily plynové. Jejich výhodou je, že příprava na grilování je snadná a rychlá: nemusíte zdlouhavě a pracně roztápět dřevěné uhlí, ale stačí gril zapnout a můžete začít. Milým překvapením je, jak bude připravený pokrm chutný a šťavnatý. Vše výše řečené potvrzuje gril od Mevy a.s., e skládací turistický gril Barbecue de Luxe.
reklama

Plynový skládací turistický gril od Mevy má oproti velkým zahradním grilům mnoho výhod, mezi které patří mimo jiné jeho mobilita. Tento gril prostě popadnete za ucho, naložíte do auta a už jedete na chatu nebo do kempu, kde si na něm budete připravovat báječné pochoutky. Výhodou plynových grilů je, že lze regulovat úroveň plamene, tak jak potřebujete při přípravě různých pokrmů. Stolní gril Barbecue de Luxe má dvě odkládací plochy, dvojitý rošt, piezoelektrické zapalování a je vybaven poklopem, díky kterému si připravovaný pokrm uchová svou šťavnatost i lepší chuť. Navíc vás při grilování neobtěžuje kouř – tak častý u grilů na dřevěné uhlí. Pokud grilujete rádi a často, bude vám plynový gril Barbecue de Luxe jistě dobrým pomocníkem, a to nejen na cestách.

Sestavení turistického grilu Barbecue de Luxe

Přinesete si domů krabici s plynovým grilem Barbecue de Luxe. Vybalte ho a na stole rozložte jednotlivé součástky. Připravte si velikostně odpovídající křížový šroubovák, klíč a můžete sestavovat.

Začněte tím, že přišroubujete na horní víko (poklop) ucho. Na opačné straně víka pak připevněte na šrouby s křídlovými maticemi díl pro panty, které spojí víko s tělem grilu.

Do středu těla grilu a na poklop přišroubujte klipsové zavírání grilu.

Nožičky, odkládací plochy a piezoelektrické zapalování jsou dodávány již smontované, takže váš úkol bude o to jednodušší.

Obě odkládací plochy s nožičkami přišroubujte k tělu grilu. S křídlovými maticemi se pracuje pohodlně.

Odkládací plochy, které jsou při grilování tak užitečné, zcela snadno při skládání grilu zasunete. Nožičky sklopíte zatažením za kroužky.

Nyní přistupte k upevnění samotného hořáku. Jeho kulatý konec provlékněte otvorem mísy grilu a druhý zploštělý konec přišroubujte.

Upevnění hořáku zajistěte ještě svěrkami, které také přišroubujte. Poté spojte piezoelektrické zapalování s hořákem.

Gril je spotřebič na propan-butan, který se připojuje přes jednocestný ventil. Připravte si také regulátor tlaku a spojovací hadičku s koncovkami pro upevnění k 2kg tlakové LPG láhvi.

Jednocestný ventil ke grilu připevněte klíčem. Výsledné propojení je snadné, na nátrubek jednocestného ventilu se připevňuje spojovací hadice hadicovou sponou.

Na gril nasaďte víko a upevněte ho v pantech závlečkami. Maso se lépe propeče pod poklopem a také zůstane šťavnatější.

Nad hořák nainstalujte kryt a nasaďte také horní rošt na grilování zeleniny.

Po nasazení druhého roštu, na který budete klást maso, připevněte zespodu na dno grilu misku na zachycování stékajícího omastku.

Spojovací hadicí propojte hořák s plynovou bombou a upevnění zajistěte hadicovou sponou. Zatažením za kroužky postavte stolní gril na nohy a můžete začít grilovat.

Více na www.meva.cz

Autor: Med (text), Pavel Zeman (foto)

Související články

Rekordní ročník veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL je před námi 4  fotek

Rekordní ročník veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL je před námi

Milujete nezávislé cestování a aktivní dovolenou nebo právě přemýšlíte, jak strávíte tu příští? Pak byste neměli chybět od 9. do 11. března 2018 v ...


Festival Kolem světa součástí veletrhů FOR TRAVEL, FOR CARAVAN a FOR BOAT 3  fotek

Festival Kolem světa součástí veletrhů FOR TRAVEL, FOR CARAVAN a FOR BOAT

Největší cestovatelský svátek, festival Kolem světa, doplní letos poprvé výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT a veletrh FOR TRAVEL. O víkendu 10. a 11. b ...


Meva vařiče na cestách 19  fotek

Meva vařiče na cestách

Plynový vařič patří nejen do kuchyně, o tom se přesvědčil nejeden výletník, táborník i zapřísáhlý zastánce opravdových ohníčků. Ptáte se, jak to mů ...


Meva - grilování na plný plyn 13  fotek

Meva - grilování na plný plyn

Plynový gril BERBECUE DE LUXE od společnosti Meva jsme tu již jednou představili. Na konci dnešního článku ještě ukážeme, jak se napojuje redukce k pr ...


Montáž plynového grilu Madeira 37  fotek

Montáž plynového grilu Madeira

Plynové grily v současnosti nabývají na popularitě a není divu – příprava jídla na lávových kamenech plynového grilu je velmi snadná a rychlá, což oc ...


Prodlužte si léto 5  fotek

Prodlužte si léto

Také jste si přes léto navykli posedět si večer na terase se sklenkou něčeho dobrého nebo na společné grilování s přáteli či rodinou? Ani mně se nelíb ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×