Právě soutěžíme o:
vstupenky na veletrh Střechy Praha vstupenky na veletrh Střechy Praha
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Podzim je ideálním obdobím pro změnu interiéru - nezapomeňte i na dveře

Podzim je ideálním obdobím pro změnu interiéru - nezapomeňte i na dveře

Přestože jsou aktuální teploty stále ještě vysoké a před námi je mnohými oblíbené babí léto, už nyní je dobré myslet i na nadcházející podzimními a zimními dny. Ty totiž většina z nás ráda tráví v klidu a pohodě domova. Nyní tak nastává ideální čas pro úpravu a naladění interiéru do nové atmosféry, ve které se budete cítit pohodlně a útulně. Společnost SAPELI, největší český výrobce dveří a zárubní, představuje své aktuální novinky, se kterými můžete být svému vysněnému bydlení zase o krok blíž.

reklama

Bílá je věčná, a to se týká také trendů v interiéru. Je to univerzální řešení, které neomrzí a zároveň jej lze kombinovat s různorodým stylem doplňků a dalšího zařízení. Bílé dveře jsou klasikou, která nezestárne. Popularita bílé jde navíc ruku v ruce se stále více oblíbeným trendem interiérů v severském stylu. Ačkoliv bílá je u SAPELI už určitou nabídkovou stálicí, přesto se zde v letošním roce objevily dvě novinky – dekor dub arktický bílý a beton bílý, oba spadající do kategorie CPL povrchů, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

CPL povrch je velmi praktickým řešením. Chrání dveře před oděrem či vznikem případných skvrn a nespornou výhodou je i fakt, že jej lze ošetřovat běžnými čisticími prostředky. CPL je navíc mimořádné odolný oproti vlhkosti a dlouhodobě odolává vlivu slunečního záření, takže s ním nehrozí ani případné blednutí dekoru dveří. O tom, že CPL povrchy rozhodně nepůsobí uměle, vás může přesvědčit další novinka v nabídce SAPELI – dekor Dub Sherwood, který jednoduše dodá domácnosti stále populárnější prvek přírody.

Potřebujete nebo chcete vašemu interiéru dodat trochu místa nebo jej prosvětlit? Pak je pro vás skvělým řešením sklo. Tento přírodní materiál vnese do interiéru světlo, lehkost a prostor, což určitě oceníme nejen v podzimních a zimních tmavých dnech. Je schopné rozdělit místnosti na funkční celky a zároveň nechat interiér opticky spojený. Navíc se hodí prakticky všude a do každého stylu a díky speciálním úpravám zajistí i potřebné soukromí.

Program celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS společnosti SAPELI nabízí širokou škálu skel, jenž od letošního roku nabízí hned několik novinek. Jednou z nich je nový povrch ANITSCRATCH, který vyniká extrémní odolností vůči poškrábání, otiskům prstů a skvrnám. Zajímavým řešením jsou i nová skla s minimální nebo téměř žádnou propustností světla – Planibel dark gray, Connex black, Connex white nebo Connex extra white. Zároveň v nabídce SAPGLASS naleznete i nové provedení bezpolodrážkových celoskleněných dveří a do nich určené skryté závěsy, které v jedné rovině se zárubni vytváří estetický a technický detail.

Více na www.sapeli.cz.

Autor: Sapeli (text a foto)

Související články

10 věcí, před kterými vás ochrání bezpečnostní dveře 10  fotek

10 věcí, před kterými vás ochrání bezpečnostní dveře

Cítit se doma bezpečně je přáním každého z nás. Obzvláště v letních měsících v dobách dovolených, kdy počet vloupání do domácností stoupá až o 25 % ...


Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové 4  fotek

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Prosvětlení prostoru, jeho optické zvětšení nebo designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS spo ...


Soutěž Rekonstrukce roku, jejímž generálním partnerem byla společnost SAPELI, zná své vítěze 3  fotek

Soutěž Rekonstrukce roku, jejímž generálním partnerem byla společnost SAPELI, zná své vítěze

Druhý ročník soutěže o nejlepší proměnu domácnosti Rekonstrukce roku, která odstartovala v březnu letošního roku, je za námi. Odborná porota vybral ...


Bílé dveře od SAPELI – univerzální řešení do každého interiéru 5  fotek

Bílé dveře od SAPELI – univerzální řešení do každého interiéru

V tomto období bílá evokuje sníh a mráz, přesně to, co za našimi okny zatím moc nevidíme. Bílá barva ale nemusí přinášet jen chladný dojem, v inter ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×