Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pohodlí na zahradě aneb Zahradní domek

Pohodlí na zahradě aneb Zahradní domek
Rádi zahradničíte, užíváte si sekání trávy i péči o záhony i pohodu při grilování s přáteli? Při tom se vyplatí mít vše potřebné pěkně po ruce a přehledně uložené, jenže natírat každý rok zahradní domek nebo schovávat polstrování židlí do domu vás moc nebaví... Zkuste to třeba s plastem!
reklama

V zahradním domku máte pěkně srovnané nářadí, opřená kola i přehledně roztříděné sáčky se semínky, ale zvenku domek už zahradě moc parády nedělá? A stejné je to s ukládáním polstrování na lavice a židle? Buď je musíte donést do domu nebo schovat v nevzhledné bedně, které oprýskává lak. Takže vás čeká opět pobíhat se štětcem a plechovkou barvy a dřevěné zahradní pomocníky natírat, obrušovat a zase natírat. Nic moc zábavného a čas také raději trávíte jinak. Zkuste to tedy s plastem (případně plechem s desetiletou zárukou).

Plechový zahradní domek v desénu dřeva a s desetiletou zárukou

Ať už potřebujete skříň na nářadí, pojízdný kontejner na nářadí či dřevo nebo truhlu na ukládání polštářů a hraček, můžete si vybrat barvu i vzhled přesně podle svého vkusu.

Modrošedý „dřevěný“ domek, truhla „z tmavého dřeva“ ani „ratanová“ skříň na zahradnické potřeby určitě neudělají ostudu ani té nejkrásnější zahradě. Jsou odolné proti UV záření, domečky jsou i uzamykatelné.

Kousek prostoru ušetří i posuvné dveře místo klasicky otvíracích. Zahradní domek si zvládne šikovný kutil smontovat i sám.

Potřebujete umýt auto, vychladit nápoje na párty nebo si nachystat dřevo do krbu? Pomůže vám plastový vozík na kolečkách, může mít nosnost až 60 kg.

Pro děti je vozík vyráběn i ve veselých pestrých barvách, takže uklízení hraček bude zábavnější.

Tyto a ještě další užitečné pomocníky od různých výrobců dodává na náš trh firma Domoservice, s.r.o


Související články

Zahradní kuchyně s posezením 5  fotek

Zahradní kuchyně s posezením

V našem klimatickém pásmu zastřešená zahradní kuchyň nachází uplatnění jak v horkých dnech, kdy poskytuje stín před sluncem, tak v chladnějších a dešt ...


Zahradní nábytek 5  fotek

Zahradní nábytek

Jestliže část vaší zahrady slouží jako obytný prostor, to znamená, že zde připravujete pokrm nebo zde jíte, relaxujete a třeba i pracujete u stolu, bu ...


Zahradní nábytek - Nechte se inspirovat 11  fotek

Zahradní nábytek - Nechte se inspirovat

Dřevěná klasika nebo moderní ratan či hliník? Záleží na vašem vkusu a vztahu k danému materiálu. Nechte se inspirovat…


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×