Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Koupelnová řada Connect Freedom anebo praktické a pohodlné řešení pro všechny

Koupelnová řada Connect Freedom anebo praktické a pohodlné řešení pro všechny

Koupelna by měla být místem pro relaxaci, místem, kde se cítíme dobře a které plně vyhovuje našim specifickým potřebám. Produkty série CONNECT FREEDOM jsou primárně určeny pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace nebo osoby s nadváhou, které nechtějí již žádné kompromisy týkající se designu.

reklama

Součástí řady Connect Freedom jsou například dva typy klozetů, které jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám nadprůměrně vysokých osob nebo osob s omezenou schopností pohybu či uživatelů, kteří trpí nadváhou. Zvýšený klozet o šest centimetrů usnadní použití WC nejen pro ty, kdo jsou hodně vysocí, ale i těm, kteří mají například chronické problémy se zády. Druhé WC pro uživatele se specifickými potřebami je zase v porovnání s běžnými toaletami o 9 cm širší a je určeno pro ty, kdo vzhledem ke svým tělesným proporcím mají vyšší nároky na prostor. Obě toalety jsou k dispozici jak v závěsné, stacionární nebo kombi verzi.

Nabídku řady Connect Freedom doplňují umyvadla, která byla také navržena s ohledem na maximální pohodlí a uživatelskou přívětivost. Tvar umyvadla umožňuje podjezd osoby na vozíku. Umyvadla jsou k dispozici v šířce 600 nebo 800 mm (600 milimetrová varianta je na vyžádání k dispozici i bez přepadu).

Ideálním doplňkem k řadě sanitární keramiky Connect Freedom jsou umyvadlové baterie Connect Blue s jedinečnou technologií IdealPure, která omezuje obsah niklu a olova v protékající vodě. Voda, která protéká vodovodními bateriemi s technologií IdealBlue, se nikdy nedostane do kontaktu s pochromovanými nebo poniklovanými částmi vodovodní baterie; měděné přítokové trubice nejsou pokovené z vnitřní strany a všechny ostatní průtokové cesty jsou vyrobeny ze speciálních plastů. Technologie IdealBlue předběhla a překročila požadavky všech příslušných směrnic pro pitnou vodu v rámci EU. Kolekce vodovodních baterií Connect Blue byla navržena ke snížení objemu používané vody a tedy energií a to díky technickým doplňkům jako je kartuš Click, omezovač průtoku vody a také díky skutečnosti, že v tělese samotné baterie je při uzavření průtoku méně vody.

Řada Connect Freedom se vyznačuje nejen maximálním komfortem, ale i stylovým designem, který osloví každého. Více na www.idealstandard.cz.

Autor: Ideal Standard (text a foto)

Související články

Řešení pro malé koupelny 11  fotek

Řešení pro malé koupelny

Už staří Římané považovali koupelnu za místo, kde se nejlépe odpočívá. Kde ty časy jsou! Rozhodně to neplatí, pokud se skloníte nad umyvadlem zjevně v ...


Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter 5  fotek

Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter

Podle designérů je „samozřejmá a přece svá“. Organicky plynoucí tvary vytváří z této baterie téměř sochařské dílo. Geometricky plynoucí tělo bateri ...


Klasika s novým nábojem, to je kolekce TESI 8  fotek

Klasika s novým nábojem, to je kolekce TESI

Ne vždy se podaří snoubit dohromady zajímavý design, funkčnost a příjemnou cenu. Rovnováhu mezi těmito aspekty se výrobci sanitární keramiky a tech ...


Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube 2  fotek

Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube

Sprchování je, kromě koupele, velmi příjemný způsob, jak relaxovat a zbavit se stresu, užít si odpočinek po dni plném povinností a úkolů. Voda stékají ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
1
Pojezd sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 8.11.2016 10:00 Lucie
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
0
Reklamace vany Bette Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
Pojezd sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 8.11.2016 10:00 Lucie
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×