Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Připevňování vánočních dekorací

Připevňování vánočních dekorací

Pár dnů zbývá do adventu, což připomíná, že bychom se měli připravit na vánoční výzdobu, která se stala pro většinu domácností milým zvykem při čekání na vánoční svátky. Záleží na každém z vás, jestli si vánoční dekorace zakoupíte hotové v obchodě nebo si je vyrobíte sami dle vlastní fantazie. Vždy bude potřeba výzdobu doma nějakým způsobem připevnit. Praktickým, a dalo by se říct nepostradatelným, pomocníkem vám budou lepicí proužky a dekorativní háčky tesa Powerstrips®.

reklama

Při připevňování sezónních dekorací je potřeba myslet na to, že výzdobu budete po nějakém čase z povrchu odstraňovat. Proto díry po hřebících či napínáčkách nebo mastné fleky na zdi nejsou žádoucí. Lepicí proužky tesa Powerstrips® nejenom snadno připevníte, ale také snadno odstraníte bez poškození povrchu.

Nosnost lepicích proužků je až 2 kg. Pro připevnění stačí z lepicích proužků odstranit krycí papír, nalepit a přitlačit po dobu 5 sekund. Poté odstraníte krycí papír i z druhé strany a na proužek buď připevníte přímo vaši vybranou dekoraci nebo dekorativní háček, na který pak výzdobu zavěsíte.

Pro odstranění proužku pouze zatáhnete za nelepivou část, lepicí proužek se natáhne jako žvýkačka. Dojde k uvolnění lepicí části proužku, čímž se proužek s předmětem z povrchu uvolní. Na zdi vám nezůstanou žádné skvrny ani díry od vrtačky nebo hřebíků, žádné známky toho, že na zdi před chvílí něco viselo.

Díky lepicím proužkům Powerstrips® připevníte dekorace na oblíbená místa, jako jsou dveře či okna, do kterých samozřejmě není možné vrtat. Varianta Transparent je navíc průhledná a na okně je tak proužek téměř neviditelný. Nabídka dále obsahuje lepicí proužky s nosností 1 kg nebo 2 kg a variantu Poster se šípovitým tvarem proužku pro připevňování plakátů, výkresů apod.

Sortiment řešení pro dočasné připevňování doplňuje ještě lepicí hmota tesa Tack®, která vyrovnává drsnější nerovnosti na povrchu a je vhodná pro připevňování lehčích předmětů, obrázků či fotografií a lepicí podložky tesa Tack® Transparent. Ty oceníte zejména při zavěšování papírových dekorací nebo při připevňování vánočních přáních nebo jmenovek na dárky.

Výrobky tesa® s technologií Powerstrips® a další sortiment pro připevňování zakoupíte ve všech hobby řetězcích nebo na webových stránkách www.tesa-tape.cz. Na webových stránkách jsou k dispozici i zajímavé a originální tipy pro vánoční dekorace.

Autor: tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Balení dárků 11  fotek

Balení dárků

Někdo má už vánoční dárky nakoupené, jiní musí do obchodů teprve zavítat. Všichni ale nakonec budeme muset dárky zabalit, abychom obdarovaného nepř ...


Jde to i bez vrtání! 9  fotek

Jde to i bez vrtání!

Vrtání do dlaždic představuje vždy velké riziko. Nejenom, že hrozí popraskání dlaždic, ale snadno může dojít i k poškození vodovodního nebo elektri ...


Nápady pro snadné balení vánočních dárků 9  fotek

Nápady pro snadné balení vánočních dárků

Koupit či vyrobit dárek je prvním krokem, v další fázi ho bude potřeba zabalit. Dárky si můžete nechat zabalit od profesionálů ve specializo ...


Přání malované, s perlami i třpytkami 12  fotek

Přání malované, s perlami i třpytkami

Zase jsem zapomněla koupit vánoční pohledy. Kdyby bylo alespoň nějaké přáníčko, které bych mohla babičce a tetě přiložit k dárku. Nezbývá, než si něja ...


Připravte se na vánoční výzdobu 14  fotek

Připravte se na vánoční výzdobu

Advent klepe na dveře, tak mu otevřete a nechte do vašeho domova vklouznout vánoční atmosféru. Pěkně vyzdobený domov vás příjemně naladí na vánoční ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×