Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Připravte se na lepení vánoční výzdoby

Připravte se na lepení vánoční výzdoby

Advent klepe na dveře, tak mu otevřete a nechte do vašeho domova vklouznout vánoční atmosféru. Pěkně vyzdobený domov vás příjemně naladí na vánoční vlnu. Ať už sáhnete k ručně dělaným nebo v obchodě zakoupeným dekoracím, určitě se vám budou hodit oboustranné lepicí proužky a háčky tesa Powerstrips pro lepení vánoční výzdoby.

reklama

Ptáte se, co se skrývá pod označením Powerstrips a proč byste měli tyto lepicí proužky používat, když máte k dispozici lepidlo, hřebíčky či napínáčky? Dekorace je většinou sezónní záležitost, vánoce skončí a po odstranění výzdoby vám na stěně zůstanou díry od hřebíků nebo rovnou celé hřebíčky, mastné fleky od lepidel nebo to odnese odloupnutá omítka. Díky jedinečné technologii Powerstrips ale dokážete výzdobu odstranit bez zanechání stop.

Snadné lepení a odstraňování

Lepení samotného proužku je velmi snadné, stačí odstranit krycí papír a pevně přitisknout na požadované místo. Povrch, na který budete Powerstrips proužek lepit, je nutné předem důkladně očistit a odmastit. Velkou výhodou Powerstrips proužků a háčků je jejich snadné odstranění bez zanechání zbytků lepidla. Jednoduše jednou rukou přidržíte nalepený předmět a druhou rukou pak pomalu a postupně vytáhnete lepicí proužek za část, kterou jste při lepení nechali přečnívat nad předmět (natáhne se jako žvýkačka). A výzdoba je odstraněna. Powerstrips háčky můžete opětovně použít s novými Powerstrips lepicími proužkami.

Lepte bez obav i na okna

Nabídka tesa Powerstrips proužků a háčků je velmi široká. Správný výběr se odvíjí od hmotnosti lepeného předmětu a od podkladu, na který chcete lepit. Největší proužek tesa Powerstrips Large udrží až 2 kg! Je tak ideální pro zavěšení menších obrazů a dekorací. Další variantou je tesa Powerstrips Small s nosností 1 kg. Proužky tesa Powerstrips Poster udrží 200 g a jsou určeny pro lepení plakátů a vzkazů. Průhlednou variantu proužků a háčků tesa Powerstrips Deco oceníte při výzdobě oken, zrcadel a při lepení průhledných materiálů. Šípový tvar deco proužku ulehčuje jeho odstranění z citlivých povrchů. Samostatnou kapitolou jsou voděodolné samolepicí proužky a háčky tesa Powestrips. Součástí každého balení Powerstrips háčků jsou Powerstrips oboustranné lepicí proužky, na které se háčky lepí. Skvěle tak můžete kombinovat celou řadu výrobků tesa Powerstrips.

Zajímavé tipy na vánoční výzdobu a kompletní nabídku s ukázkovým videem, jak Powerstrips technologie funguje, najdete na www.tesa-tape.cz.

Fotogalerie k článku:

Autor: tesa tape (text a foto)

Související články

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat 12  fotek

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat

Pokud chceme pověsit v koupelně ručníky, v předsíni kabelku nebo třeba bundy, musíme k tomu mít kvalitní háčky nebo věšáčky, které se musí ve větši ...


Přilepte si háček 11  fotek

Přilepte si háček

Co je dneska „in“, zítra bude chytat prach a zabírat místo - tak neúprosný je diktát spotřebního světa. Ale popravdě i to, co se dnes zdá být praktick ...


Tesamoll - výměna oken pomocí nůžek 17  fotek

Tesamoll - výměna oken pomocí nůžek

Fouká vám u snídaně na stůl, mrznou vám lokty, nebo čaj nevydrží příliš dlouho horký? Důvod je prostý, oknem nebo dveřmi vám utíká teplo a s ním i ...


Nápady pro snadné balení vánočních dárků 9  fotek

Nápady pro snadné balení vánočních dárků

Koupit či vyrobit dárek je prvním krokem, v další fázi ho bude potřeba zabalit. Dárky si můžete nechat zabalit od profesionálů ve specializo ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×