Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Prověřenou realizační firmu najdete s CEMEX Xperts®

Prověřenou realizační firmu najdete s CEMEX Xperts®

Říká se, že až ten třetí dům se povede. Abychom neplatili tuto nováčkovskou daň a hned svůj první dům postavili podle svých představ, je dobré si vybrat prověřené partnery. S nalezením spolehlivé firmy nejlépe pomůže samotný výrobce konkrétního materiálu, v jehož nejlepším zájmu je výsledná kvalita realizace, spokojenost zákazníka, a tedy minimum reklamací. Společnost CEMEX, přední světový dodavatel materiálů pro podlahové konstrukce, proto přišel s programem CEMEX Xperts®, který sdružuje pouze certifikované realizační firmy splňující jasná a přísná kritéria odbornosti a kvality provádění.

reklama

Ačkoliv podlahový potěr řadíme mezi ty levnější stavební konstrukce, jedná se o jednu z nejdůležitějších a nejvíce namáhavých částí stavby. Vady a poruchy potěrů se projevují nejen poškozením krytin, podlahových topných systémů, ale i snížením estetiky nebo dokonce omezením provozu daných prostor. Následné opravy pak vyžadují použití náročnějších technologických postupů, jejichž cena často několikanásobně převyšuje původní cenu celé podlahy. Při výběru zhotovitele podlahové konstrukce proto nedoporučujeme hodnotit nabídky podle líbivého marketingu nebo úspory v řádech desetikorun za metr čtvereční. Podlaha pro minimálně 50leté užívání vyžaduje hlavně kvalitní provedení.

CEMEX Xperts® pomůže s výběrem spolehlivého partnera

S nalezením kvalitního řemeslníka v oblasti realizace podlahových konstrukcí nově pomáhá projekt CEMEX Xperts®. Společnost CEMEX v rámci kvality zpracování svých výrobků nastavila transparentní pravidla a požadavky na realizační firmy. Certifikační proces a členství v programu CEMEX Xperts® znamená nadstandardní a stálé vzdělávání, dodržování technologických postupů, pravidel bezpečnosti práce, čistotu, ohleduplnost firmy vůči životnímu prostředí a samozřejmě odpovídající zákaznický servis. Certifikace není vázána na velikost firmy, členy sítě CEMEX Xperts® jsou firmy s historií, tradicí, stabilitou na stavebním trhu a hlavně kvalitou práce.

Certifikované firmy uvažují v souvislostech

Certifikované realizační firmy vykazují nejen vysokou kvalitu provádění, ale i znalost komplexní problematiky podlah. Ani použití kvalitních materiálů totiž neodstraní problémy spojené s nevhodným návrhem nebo posouzením skutečného stavu stavby a faktorů ovlivňujících dílo. Realizační firmy proto musejí umět zhodnotit požadavky zákazníka, zohlednit možnosti a limity daného materiálu či technologie.

Litá vyrovnávací a izolační směs Poroflow nebo samonivelační lité potěry AnhyLevel a CemLevel dnes skýtají rozsáhlé možnosti použití a řešení. Moderní technologie dovolují provádění podlah v tloušťkách pouhých několika centimetrů, realizaci vysokopevnostních podlah do zatěžovaných prostor nebo vytvořit potěry s extrémně zkrácenou dobou natápění pro energeticky úsporné stavby díky materiálu AnhyLevel Thermio, který se může pochlubit nejlepší tepelnou vodivostí na evropském trhu. Realizační firmy tedy musejí uvažovat v souvislostech, pouze tak bude docíleno kvalitního a spolehlivého díla s plánovanou životností mnoho desítek let.

Značka CEMEX Xperts® je projevem důvěry

"CEMEX Xperts® je mezinárodní síť odborných realizačních firem specializovaných na lité podlahy, kterým jsme na základě dlouholeté spolupráce dali naši důvěru a umožnili jim používat značku CEMEX Xperts®. Nechceme jít cestou nejnižší ceny, ale otevíráme cestu k významným úsporám po celou dobu životnosti stavby díky kvalitně provedené a dlouhodobě funkční podlahové konstrukci,“ představuje koncept Zbyněk Šeda, specialista ze společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Více na www.podlaha.cz.

Autor: Cemex (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Jakou podlahu do domu 4  fotek

Jakou podlahu do domu

Než si v bytě vybudujete podlahové topení nebo položíte dokonalou podlahu, bude důležité rozhodnout se správně. I v této oblasti se totiž vývoj pos ...


Litou podlahu snadno, rychle a už bez rizika 4  fotek

Litou podlahu snadno, rychle a už bez rizika

Dosáhnout toho, aby i v novostavbě byly všechny plochy dokonale rovné, je těžké. Vodováha a všelijaká laserová měřítka nám zpravidla prozradí neček ...


Známe výherce v soutěži se společností Cemex pro správně namíchaný beton 2  fotek

Známe výherce v soutěži se společností Cemex pro správně namíchaný beton

Stavební sezóna je v plném proudu. Volný čas mnohých z nás se nese v duchu úprav, oprav a zvelebování domovů, chat nebo chalup. Prakticky při žádný ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
0
Stříška na komín Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 24.5.2019 07:46 Dalimil
1
Vysoký kanál Novostavby
Poslední příspěvek: 13.5.2019 13:19 Luba
2
Výběr pásové pily... Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.5.2019 17:54 Alena
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.3.2019 18:50 Jan
1
"Hranaté okapy" Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 8.3.2019 08:33 Dalimil
0
Vlez na půdu Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 29.10.2018 15:25 Pavel
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
8
dřevostavby(rámová konstrukce+OSB) Novostavby
Poslední příspěvek: 9.3.2018 13:44 David Říha
5
Cena projektu na dřevostavbu Novostavby
Poslední příspěvek: 11.12.2016 07:41 Karel Kostr
4
čerpadlo na zatekajici sklep Stavební nářadí
Poslední příspěvek: 10.7.2018 11:38 Pavel S
4
Renovace taškových střech Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 28.5.2018 11:54 Stanislav Pavelka
3
Výměna kapajícího kohoutu Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 22.10.2018 19:17 Jakub
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Plíseň kam se podívám Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 27.5.2017 08:25 Věra
2
PROSIM PORADTE Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 22.10.2018 19:03 Petra
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×