Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Rekonstruujete byt? Inspirujte se nejnovějšími trendy

Rekonstruujete byt? Inspirujte se nejnovějšími trendy

Rekonstrukce bytu je určitě dobrým krokem pro spokojenější a příjemnější život, nicméně ten, kdo si již rekonstrukcí prošel, ví, že začátky bývají krušné. Obzvláště tehdy, když si většinu věcí děláte svépomocí, chybí vám oko designéra a vy netušíte, jak rekonstrukci uchopit. To ale vůbec nevadí, stačí si vzít to nejlepší z aktuálních trendů v bydlení.

reklama

Kuchyně

Rekonstrukce kuchyně bývá nejnáročnější (i z hlediska financí) a mnohdy se právě při ní dopouštíme nejvíce chyb, kterých později litujeme. Při plánování trvejte hlavně na praktickém uspořádání jednotlivých prvků a dostatku volné pracovní plochy. Pokud vám to prostor dovolí, volte kuchyň ve tvaru U či L, případně ji doplňte kuchyňským ostrůvkem. V menší kuchyni můžete nedostatek místa vyřešit výsuvnou pracovní deskou.

Lesklé povrchy kuchyň opticky zvětší, stejně tak i prosklená dvířka. Velkým trendem se nyní staly otevřené poličky. Ty kuchyň hezky provzdušní a ozvláštní. Pokud na poličky umístíte věci, které denně používáte, nemusíte se vůbec obávat zaprášeného nádobí. Navíc sami budete překvapení, kolik prachu se usazuje i v uzavřených skříňkách.

Tip: Finanční náročnost své vysněné kuchyně vám pomůže vyřešit rychlá půjčka od MONETA Money Bank.

Ve spojení s přírodou

Dobám, kdy v domácnostech převládal plast a tapety, dávno odzvonilo. Čím dál více se nyní vracíme k původním materiálům a snažíme se obklopovat přírodou, co to jen jde. Dejte přednost bambusu, masivnímu dřevu, betonu či kameni a uvidíte, že se doma budete cítit naprosto báječně a harmonicky.

Retro a vintage prvky v moderním pojetí

Náklady na rekonstrukci můžete snížit třeba i tím, že zkombinujete staré retro kousky s novými. Zapátrejte na půdě u babičky nebo vyrazte na bleší trh a poohlédněte se po kouscích, jejichž kořeny sahají až do 70. let. Nebojte se teplých barevných tónů, geometrických tvarů ani proutěných nebo sametových věcí.

Koupelna

Přírodní materiály se odráží i v současných koupelnách, přičemž nejvíce jim dominuje dřevo. Vana obložená odolným dřevem ubere koupelně na sterilitě a dodá jí útulný nádech. Velkého efektu v jinak neutrální koupelně docílíte například i vzorovanou dlažbou s marockými ornamenty, které se nyní těší velké oblibě.

Autor: MONETA Money Bank (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Změňte dispozice a bydlete pohodlněji 5  fotek

Změňte dispozice a bydlete pohodlněji

Úprava bytu při rekonstrukci není nic neobvyklého. Přeci jen dispozice některých bytů nejsou vyhovující už od doby, co byly postaveny, preference m ...


Podkroví - bydlení mezi trámy 35  fotek

Podkroví - bydlení mezi trámy

Povedlo se vám získat půdu nebo podkroví domu pro váš byt, máte zodpovězeny otázky, které se týkají statiky, střešní krytiny a oken a přemýšlíte jak d ...


Dlažba v interiéru 5  fotek

Dlažba v interiéru

Jsou lidé, kteří by dlažbu měli nejraději úplně všude. Jiní si stěžují, že je příliš tvrdá a chladná. Nespornou výhodou dlažby je snadná údržba i dlou ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×