Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Říjnový časopis Zahrádkář na stáncích

Říjnový časopis Zahrádkář na stáncích

Říjnový Zahrádkář opět vyniká rozmanitostí a tentokrát nadchne i ty, kteří se zahrádkou teprve začínají. Dozvíte se, jakých nejčastějších chyb se na zahrádce dopouštějí začínající pěstitelé i jak na podzim vybírat a sázet ovocný stromek. Pro ty, kteří neradi podléhají podzimnímu splínu, vytvořili zahradní architekti návrh zahrady s výrazným barevným efektem, která bude zářit i v pochmurných dnech.

reklama

Nejen pro všechny kutily je připraven obsáhlý materiál Závlaha na zahrádce, který potěší zejména ty, kteří si chtějí pořídit na zahradu komfortní závlahový systém šetřící desítky hodin ručního zalévání.

V říjnovém čísle se mj. dočtete:

Jak nejlépe zazimovat rostliny

„Kam s nimi“, to je častá otázka těch, kteří se po celé léto těšili z rozkvetlé zahrádky či terasy. Usychající letničky se snadno zlikvidují, je ale mnoho rostlin, které při správné péči mohou zimní měsíce překonat. Předně je třeba jim již s předstihem omezit výživu. K přezimování balkonovek je zapotřebí světlá místnost s maximálně 15o C. Další tipy na úspěšné přezimování najdete na straně 48, rady pro zazimování kaktusů hledejte na straně 8.

Nátěr betonových ploch krok za krokem

Ať už řešíte finální povrch nové betonové podlahy, nebo chcete renovovat ten stávající, určitě se řiďte radami odborníků na straně 53. Aby byl nátěr trvanlivý, je třeba perfektně připravit povrch a orientovat se v široké nabídce materiálů. Po dodržení všech doporučení v říjnovém Zahrádkáři se můžete směle pustit i do nátěru bazénů či schodišť.

Staré odrůdy ovoce opět na scéně

„Starým odrůdám neubral čas původu“, tak zní nadpis článku, který je zároveň pozvánkou na evropskou přehlídku ovoce Europom. Ta se v České republice uskuteční na podzim roku 2017, vůbec poprvé na území zemí východního bloku. Říjnový Zahrádkář s předstihem představí velmi příjemné chutné historické odrůdy s mnohdy výraznou netradiční chutí, které stojí za pozornost.

Zahrádkářka

Zeleninové chipsy jsou trendem, který oslovuje zejména příznivce zdravého životního stylu, hledající alternativu k oblíbeným brambůrkům. Pravidelná příloze Zahrádkářka vám proto naservírujeme hned několik receptů na zeleninové chipsy, které vám zpříjemní večerní chvilky u televize a nevyvolají přitom pocit viny. Šikovné hospodyňky se o pár stránek dál naučí vyrábět dekorace, kde hrají hlavní roli reliéfní otisky větviček a kuchařky ocení několik receptů, kterým dominuje celer.

Informace o časopisu najdete na www.zahradkar.org a na www.facebook.com/Zahradkar. Roční předplatné za 336 Kč můžete sjednávat na 800 100 134. Ideální i jako dárek pro skutečné zahrádkáře.

Autor: Časopis Zahrádkář (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Ovoce potřebuje péči i v zimě! 8  fotek

Ovoce potřebuje péči i v zimě!

V lednu a únoru je nejvhodnější čas k odstranění borky ovocných stromů. Borka, druhotná kůra, která je na vnější straně kmene, je odumřelá a mohou ...


Plot z betonových tvarovek jako dětská skládačka 9  fotek

Plot z betonových tvarovek jako dětská skládačka

Zděný plot je častým řešením oplocení u moderních nízkoenergetických domů, ale uplatní se i jinde. Důvod volby je prostý: masivní zdi zajistí dokonalo ...


Kouzlo betonu na zahradě 8  fotek

Kouzlo betonu na zahradě

Při vyslovení slova beton sice někomu vytane na mysli tvrdá houska, ale většině smělé inženýrské stavby a případně šedivá a uniformní panelová sídlišt ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×