Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019

Společnost Ruukki připravila pro letošní ročník veletrhu Střechy Praha vedle pestré expozice také soutěž o polovinu střechy zdarma. Opravdu kvalitní střešní krytiny skoro vybízí k tomu, aby si na ně člověk sáhl. Přijďte se dotknout střech z naší nabídky, mezi kterými nebude chybět Classic, Adamante, Monterrey, Decorrey Grand, Finnera, okapový systém SIBA a také novinka maloformátová střešní krytina Hyygge. Veletrh se uskuteční již tradičně v areálu PVA Expo Praha Letňany ve dnech od 7. do 9. února 2019.

reklama

“Vždy se snažíme setkání s návštěvníky veletrhu nějakým způsobem zpestřit. Samozřejmě, že v hlavní roli vystupují naše střešní krytiny a experti, se kterými lze vše důkladně probrat. Těšíme se ale také na nápady našich zákazníků v soutěži o polovinu střechy zdarma,” vysvětluje Jan Hála z divize střešních krytin společnosti Ruukki.

Inspiraci ze skandinávských střech Ruukki může návštěvník stánku využít hned na veletrhu. Stačí napsat krátký slogan, který nejlépe vystihne vlastnosti střech Ruukki a být vybrán odbornou porotou.

Skládat slogan o kvalitních ocelových střechách není těžké a ani ten, kdo by v soutěži neuspěl, nemusí vynaložených prostředků na kvalitní střechu litovat. Každý soutěžící navíc získá drobný dárek za čas, který s Ruukki na veletrhu stráví.

Stejně jako v uplynulých letech se expozice Ruukki promění v centrum nápadů a řešení s možností konzultací konkrétních střech, jejich tvarů a barevných odstínů.

Pro inspiraci Ruukki se vydejte do výstavního areálu v Praze Letňanech v hale číslo 3 na stánku číslo 303.

Autor: Ruukki (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Jednoduchá rekonstrukce střechy 3  fotek

Jednoduchá rekonstrukce střechy

Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech. Ono stačí, když nás nečekaně zasko ...


Ocelová střecha je vhodná pro lehké konstrukce dřevostaveb 9  fotek

Ocelová střecha je vhodná pro lehké konstrukce dřevostaveb

Lehké ocelové krytiny jsou ideální pro střechy chat, chalup a jiných menších staveb ze dřeva, které mají lehkou konstrukci a méně nosné krovy. Insp ...


Plechová střecha pro váš klid 2  fotek

Plechová střecha pro váš klid

Existují jedinci, kteří neposedí, nikde nevydrží, jeden víkend je zastihnete v Aši, druhý třeba v Paříži. Ale co si budeme povídat, většina lidí takov ...


Rekonstrukce střechy ocelovou krytinou krok za krokem 18  fotek

Rekonstrukce střechy ocelovou krytinou krok za krokem

Podmínkou funkční a trvale krásné střechy není jen volba kvalitních materiálů, povrchových úprav a doplňků, ale také výběr realizační firmy a kvali ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×