Právě soutěžíme o:
oboustranně lepicí pásky tesa oboustranně lepicí pásky tesa
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ruukki zve na jubilejní ročník veletrhu Střechy Praha 2018

Ruukki zve na jubilejní ročník veletrhu Střechy Praha 2018

Společnost Ruukki zve na dvacátý ročník veletrhu Střechy Praha. V hlavní roli se představí ocelové krytiny vysoké kvality a elegantního stylu. Pro návštěvníky jsou dále připraveny slevové akce na vybrané prémiové produkty. Společnost Ruukki hledejte na veletrhu Střechy Praha v hale číslo dvě u stánku číslo 208. Veletrh se uskuteční již tradičně v areálu PVA Expo Praha Letňany ve dnech od 8. do 10. února 2018.

reklama

Pro návštěvníky veletrhu připravila finská značka ocelových střešních krytin Ruukki přehlídku aktuálních produktů střešních krytin s nezbytnými doplňky v podobě okapových systémů a bezpečnostních prvků.

Na své si přijdou ti, kteří hledají inspiraci pro své projekty s nejvyššími požadavky na vzhled, kvalitu a dlouhou životnost. Expozice Ruukki se promění v centrum nápadů a řešení s možností konzultací konkrétních střech, jejich tvarů a barevných odstínů.

“Součástí prezentace bude možnost individuálních konzultací s našimi experty a také se zástupci certifikované realizační firmy, která s pokládkou střešních krytin Ruukki má dlouholeté zkušenosti. Věříme, že stánek ve finském stylu návštěvníky zaujme a odnesou si z něj zajímavé postřehy pro vlastní projekty. Zájemce jsme se rozhodli odměnit slevovou akcí na vybrané prémiové produkty. Akce pokračuje až do konce února,” doplňuje Jan Hála z divize střešních krytin společnosti Ruukki.

Prezentaci Ruukki najdete ve výstavním areálu v Praze Letňanech v hale číslo 2 na stánku číslo 208.

Autor: Ruukki (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Související články

Nakupujeme střešní krytiny: na co si dát pozor 3  fotek

Nakupujeme střešní krytiny: na co si dát pozor

Stavíte dům, nebo přišel čas provést výměnu stávajících střešních krytin a vy s nadšením sledujete, že nabídka je obrovská a leckteří prodejci láka ...


Ocelová střecha je vhodná pro lehké konstrukce dřevostaveb 9  fotek

Ocelová střecha je vhodná pro lehké konstrukce dřevostaveb

Lehké ocelové krytiny jsou ideální pro střechy chat, chalup a jiných menších staveb ze dřeva, které mají lehkou konstrukci a méně nosné krovy. Insp ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama

reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×