Právě soutěžíme o:
přípravky pro zdraví i krásu vaší zahrady přípravky pro zdraví i krásu vaší zahrady
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S Fixpotem vám truhlíky z oken nespadnou

S Fixpotem vám truhlíky z oken nespadnou

Máte rádi okna plná květin, těšíte se na jaro a léto a na to, jak vaše okna budou obdivovat sousedé i kolemjdoucí. Každý rok se ale stane, že zafouká vítr, přijde prudký liják a nejméně jeden truhlík skončí na zemi vysypaný a květiny polámané? Máme pro vás tip.

reklama

Truhlík vysypaný pod oknem a polámané květiny nikoho nepotěší. Tomu, aby se truhlík nevysypal a nepřevrátil, se bráníme různě. Někdo si vyrobí ohrádku na parapet, jiný při každém trochu větším závanu větru běží truhlíky sundat z oken. Ale nejde jen o květiny a vysypanou zeminu. Pokud máte truhlíky se záplavou květin na oknech ve vyšších pattech, co kdyby se stalo, že spadnou zrovna ve chvíli, kdy pod oknem někdo půjde nebo tam bude zaparkované auto? To by pak škoda byla o mnoho větší. Vyplatí se proto upevnit truhlíky opravdu pořádně a důkladně.

Fixpot – tzv.neviditelný držák

Na trhu se nabízí různé držáčky, zábrany a plůtky, které stačí jen přišroubovat, ale to je často ten kámen úrazu – je potřeba vrtat do fasády nebo do rámů oken a to se pokaždé nedá. Co když příští rok budete chtít okna ozdobit jinak, jste v podnájmu nebo si nechcete ničit fasádu ani rámy nových oken. Řešením je držák truhlíků, který se nemusí přivrtávat.

Držák truhlíků Fixpot vám přidrží truhlíky vysoké od 10 do 19 cm v různých délkách. Pokud je truhlík delší než 60cm, přidáte prostě další držák. Fixpot připevníte k většině plastových oken prostě tak, že jej zasunete do spodní technické drážky, který má většina nových plastových rámů.

Fixpot pro dřevěná okna

A jak si poradit, když máte okna bez technické drážky nebo okna dřevěná? K držáku truhlíků přidáte adaptér, který se na parapet nalepí kvalitní oboustrannou lepicí páskou.(je součástí balení, nemusíte se bát, že než seženete tu správnou, popadá vám z oken celý váš rozkvetlý poklad)

Další výhodou je, že držák je opravdu „neviditelný“, takže pokud máte ozdobné truhlíky, nebude jejich vzhled nic kazit.

Více na www.fixpot.cz

Autor: Petra, Fixpot (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Pro balkony plné květů 5  fotek

Pro balkony plné květů

Mohlo by se zdát, že nyní je předčasné zabývat se kvetoucími rostlinami v truhlících. Pokud si každým rokem nekupujete nové sazenice, necháváte loň ...


Květiny na houpačce 11  fotek

Květiny na houpačce

Jaro je v plném proudu a záplavy květin už se nikam nevejdou? Jednoduchý drhaný závěs na květináč určitě s trochou trpělivosti zvládneme, stačí se nau ...


Stojánek na květiny 13  fotek

Stojánek na květiny

Máte rádi květiny na stole po celý rok? Zkuste si s námi vyrobit jednoduchý stojánek, do kterého můžete postavit zkumavky s řezanými nebo i sušenými k ...


Závěsný truhlík 12  fotek

Závěsný truhlík

Mít zkrášlený vchod do domu nebo posezení pod pergolou vodopádem květů a barev umístěných v závěsném truhlíčku potěší jistě každého milovníka květin. ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×