Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S katalogem Stavebnin DEK zvládnete správné postupy i výběr vhodného materiálu

S katalogem Stavebnin DEK zvládnete správné postupy i výběr vhodného materiálu

V březnu vydaný katalog Stavebnin DEK 2016 se u stavebníků setkal s takovým zájmem, že si už po třech měsících vyžádal dotisk. V čem se tolik odlišuje od jiných katalogů?

reklama

Tato unikátní publikace provází stavbou od základové desky až po zahradní stavby. Na 720 stranách nabízí více než 130 názorných ověřených konstrukčních řešení ve 3D. Ke každé konstrukci jsou uvedeny kvalitní prověřené produkty, případně jejich možné varianty, nechybí ani orientační cena a hmotnost skladby na m2. Příjemným bonusem jsou rady a tipy připravené technickými poradci, soudními znalci a energetickými auditory, které pomohou se správným pracovním postupem a upozorní na činnosti, při kterých se nejčastěji chybuje. Díky přímému napojení konstrukcí na chytré kalkulátory DEKSMART na e-shopu www.dek.cz lze snadno získat rozpis potřebného materiálu včetně aktuálních cen a informací o jeho dostupnosti. Na e-shopu je možné zboží poptat nebo přímo objednat.

Katalog Stavebnin DEK jako manuál na stavbách

Podle informací, které mají Stavebniny DEK k dispozici od samotných stavebníků, se stal Katalog Stavebnin DEK vítanou pomůckou nejen při plánování staveb, ale dokonce i na stavbách samotných. Díky opravdu preciznímu zpracování, při kterém je pamatováno na vše včetně strojů a nářadí potřebných na stavbách, se katalog už ve druhém roce své existence stal jednou z nejoblíbenějších publikací mezi stavebníky, a to nezávisle na velikosti jejich projektu. S katalogem pracují firmy, živnostníci i ti, kteří se pustili do stavění svépomocí.

Přesné dodržování doporučených postupů a materiálů zaručuje, že se na novostavbě nezačnou po pár letech objevovat vady, které by si mohly vyžádat další náklady na opravu. I to je důvod, proč se vyplatí mít k dispozici Katalog Stavebnin DEK.

V katalogu vyberete, on-line zapůjčíte

U každé konstrukce jsou v katalogu Stavebnin DEK uváděny tipy na vhodné stroje či nářadí. Od června je nově možné služby Půjčovny strojů a nářadí využívat i on-line, komfort nákupu ve Stavebninách DEK se tak opět zvýšil a nyní lze on-line nejen objednat a zakoupit zboží, ale také rovnou zapůjčit stroje a nářadí.

Pro katalog na jednu z 60 poboček v ČR

Katalog Stavebnin DEK je ZDARMA k dispozici na všech pobočkách Stavebnin DEK, kterých je od června, po otevření Stavebnin DEK Mladá Boleslav, v České republice už rovných 60. Katalog lze také volně stáhnout na stránkách www.dek.cz.

Fotogalerie k článku:

Autor: DEK (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Know-how pro svou stavbu najdete v katalogu Stavebnin DEK 5  fotek

Know-how pro svou stavbu najdete v katalogu Stavebnin DEK

Katalog Stavebnin DEK pro rok 2016 byl vydán v březnu, ale už nyní si jeho pětačtyřicetitisícový první náklad vyžádal dotisk. Je jisté, že i v leto ...


Dřevostavba na vlastní kůži 1. díl 9  fotek

Dřevostavba na vlastní kůži 1. díl

V roce 2006 v lednu jsme se ráz na ráz rozhodli, že platit nájem nás už nebaví, hlavně ne v Praze, za to by se dala jíst koňská vejce, a že tato nevra ...


Stavba vnitřního krbu 1. díl 15  fotek

Stavba vnitřního krbu 1. díl

Chceme-li si postavit krb nebo kachlová kamna svépomocí, můžeme snadno splakat nad výdělkem. Postavit kamna nebo krb tak, aby měly správný odtah a vyh ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 12.1.2017 10:21 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 27.9.2015 22:22 adéla malá
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×