Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S příznačným heslem „To naložíš“ vás VEZEKO zve na veletrh FOR ARCH

S příznačným heslem „To naložíš“ vás VEZEKO zve na veletrh FOR ARCH

O tom, že za svým heslem si VEZEKO, společnost specializující se na výrobu a prodej přívěsů a nástaveb, po právu stojí, se můžete sami přesvědčit u stánku V22 na výstavě FOR ARCH konané v pražských Letňanech ve dnech 15. – 19. září 2015. Převézt jakýkoliv náklad není s přívěsy VEZEKO problém. Pokud si nevyberete ze standardního sortimentu, je možné vyrobit přívěs přesně podle vašich požadavků.

reklama

Společnost VEZEKO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma s tradicí datující se od roku 1996. Výrobní program je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií a užitkových nástaveb nákladních automobilů.

VEZEKO s.r.o. zaměřuje svoji strategii na inovaci stávajících typů a na vývoj zcela nových produktů. Předností firmy je zakázková výroba, s níž je spjata vysoká odbornost pracovníků obchodně technického úseku, kteří jsou schopni flexibilně reagovat téměř na jakékoliv požadavky zákazníka.

Není proto žádným problémem na zakázku vyrobit například přepravník pro letadlo – kluzák, speciální přívěs na přepravu kol, bazénů, zvířat, přívěsy pro včelaře, hasiče nebo pojízdné prodejní či prezentační stánky.

Prezentaci společnosti VEZEKO naleznete v rámci veletrhu FOR ARCH u stánku číslo V22.

O veletrhu

Stavební veletrh FOR ARCH, který potvrdil titul největší a nejnavštěvovanější akce svého druhu v ČR. Veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci.

Současně s veletrhem FOR ARCH proběhnou akce FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

Autor: Andrea (text), Vezeko (foto)

Klíčová slova:


Související články

Kotvící oka VEZEKO mají certifikaci TÜV 5  fotek

Kotvící oka VEZEKO mají certifikaci TÜV

V loňském roce jsme navrhli a vyvinuli vlastní kotvící oka pro upevňování převáženého materiálu. Tato kotvící oka jsou navržena tak, aby splňovala nár ...


Při výběru přívěsu je lepší obrátit se na odborníky 6  fotek

Při výběru přívěsu je lepší obrátit se na odborníky

Doba, kdy měl přívěsný vozík jen jeden ze sousedů a ti ostatní si ho od něj půjčovali, pomalu mizí. Před revolucí jich byl nedostatek, a kdo nebyl ale ...


Šlapací kolo přežilo století, šlapací kolo jako blesk poletí 16  fotek

Šlapací kolo přežilo století, šlapací kolo jako blesk poletí

Tak zní text jedné (pro pamětníky) známé písničky. A tato slova platí do písmenka. Kolo je stále populární a své využití nachází jak v turistice, t ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×