Právě soutěžíme o:
pomocníky na grilování pomocníky na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S radiátory KORATHERM si můžete dovolit být nároční!

S radiátory KORATHERM si můžete dovolit být nároční!

Chcete radiátor, který je moderní, nezabírá příliš mnoho prostoru, ale i tak je vysoce výkonný? Můžete ho mít, pokud si pořídíte otopné těleso řady KORATHERM. Horizontálně nebo vertikálně orientované provedení slibuje potřebnou variabilitu, kterou oceníte především při hledání nejvhodnějšího umístění. Již dnes můžete vytopit opravdu všechny pokoje či zákoutí domu nebo bytu (chodby, zimní zahrady, výkladní skříně atd.). Exkluzivní vzhled a nízká spotřeba energie jsou příjemným bonusem.

reklama

Včera byl zde chlad, dnes příjemné teplo!

Máte-li nově a trendy zařízenou nebo zrekonstruovanou místnost, je třeba myslet na sladění všech detailů! Jedním takovým je zdroj tepla, který je potřebný, ale ne vždy na něj zůstane místo. Nebojte se, řešení existuje… Úzkou předsíň, panoramatické okno, vestibul, výkladní skříň, balkón a další, doposud tepelně nepřípustné prostory, nyní vytopíte rychle, levně a stále designově. Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, kterým docílíte navození tepelné pohody i tam, kde jste v to původně ani nedoufali.

Různé barevné provedení (zlatá, černá, perleťově hnědá aj.) spolu s variabilním řešením připojení, splní požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Otopná tělesa v horizontálním či vertikálním provedení zakomponujete kamkoliv potřebujete.

KORATHERM HORIZONTAL

I vy máte doma prostor, který byl doposud nevytopitelný, proto bylo nutné jej využívat pouze v letních měsících? Mrzí vás to, ale jednoduše jste se s tím smířili? Změňte to! Radiátor KORATHERM HORIZONTAL (otopné profily jsou orientovány vodorovně) navodí příjemnou tepelnou pohodu všude tam, kde chcete trávit svůj volný čas. Ať už se jedná o velkoplošné skleněné konstrukce, zimní zahrady, panoramatická okna a vestibuly, nenechávejte se omezovat! Otopná tělesa charakteristická osobitým vzhledem, liniovým uspořádáním otopných prvků a připojení do jakékoliv otopné soustavy vám s tím napomohou.

KORATHERM VERTIKAL

Otopná tělesa KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) jsou díky svému propracovanému konstrukčnímu řešení umísťovány do místností, které jsou náročné na prostor. Malá vstupní hala, neprakticky členitá předsíň, chodba a další obytné i neobytné prostory vašeho domu nebo bytu, si také zaslouží adekvátní zdroj tepla. Radiátory KORATHERM slibují navíc bezchybný vzhled hodící se k interiéru, nízkou spotřebu energie a zároveň dostatečné množství tepla.

KORATHERM REFLEX

Naprostá designová novinka kategorie KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) je zde! Představte si radiátor, který nejen skvěle vypadá, ale navíc při pohledu na něj, vypadáte skvěle i vy! O co jde? O otopné těleso KORATHERM REFLEX, které je kombinací radiátoru a zrcadla. Díky zbrusu novému technickému řešení, nemusíte hledat v místnosti prostor jak na zdroj tepla, tak i na praktický doplněk v podobě zrcadla. Nyní můžete mít obojí 2 v 1. A to se už přece vyplatí, ne?

Více informací naleznete na www.korado.cz

Autor: Korado (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Designové radiátory představují moderní řešení vytápění dostupné pro každého 4  fotek

Designové radiátory představují moderní řešení vytápění dostupné pro každého

Oživte svůj interiér moderním řešením vytápění. Společnost KORADO nabízí designové radiátory KORATHERM, které boří mýty o nevzhledném topení, a tak ...


Deskové radiátory s novou tváří 4  fotek

Deskové radiátory s novou tváří

Radiátory od společnosti KORADO nyní zapadnou do jakéhokoliv interiéru! Máte zrekonstruovaný dům nebo byt, ale rádi byste jej oživili něčím netradi ...


Moderní radiátory spoří energii 8  fotek

Moderní radiátory spoří energii

Střední a starší generace si pod slovem radiátor vybaví těleso unifikovaného vzhledu a neurčité barvy, obklopené trubkami a stoupačkami, které vedly k ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Elektřina - plyn Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 19.10.2018 08:17 Mílo
1
Nový kotel Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 27.9.2018 13:18 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
0
2
Čím topíte ve starším RD? Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 4.6.2017 20:20 Matej
1
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
2
Čím topíte ve starším RD? Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 4.6.2017 20:20 Matej
2
Elektřina - plyn Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 19.10.2018 08:17 Mílo
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
1
Nový kotel Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 27.9.2018 13:18 Jan
1
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×