Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SAPELI na For Arch 2018 představí řešení pro soukromé i komerční interiéry

SAPELI na For Arch 2018 představí řešení pro soukromé i komerční interiéry

Stejně jako v minulých letech ani letos nebude chybět na mezinárodní stavebním veletrhu For Arch 2018 v termínu 18. – 22. 9. společnost SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní. Prezentovat bude letošní novinky i oblíbené stálice ze sortimentu dveří, zárubní a kování. Na své si přijdou koncoví zákazníci i profesionálové z řad interiérových architektů či developerů. K prohlédnutí budou dveře dýhované, lamino i celoskleněné, návštěvníci si mohou vyzkoušet všechny způsoby otevírání, nově bude vystavena také celoskleněná stěna s dřevěnými dveřmi a funkčními panely.

reklama

Dřevěné funkční panely ve skleněné stěně

Letos poprvé vystaví SAPELI přímo na veletrhu celoskleněnou stěnu s dřevěnou zárubní a dveřmi. Jedná se o řešení vhodné především do kanceláří a business budov. Dveře lze doplnit o dřevěný panel, který je možné vybavit funkčními prvky, jako jsou televize, projekční plocha, vypínače nebo rozvody sítí. Panel lze vyrobit v libovolném dekoru z nabídky SAPELI a to se svislým i vodorovným dýhováním. Do skleněné stěny můžete osadit dřevěné dveře v dřevěné rámové zárubní a to klasické i s reverzním otevíráním. Dřevěné dveře navíc lépe odhluční zasedací místnost. Maximální stavební otvor stěny je 590 x 280 cm a maximální rozměr jednokřídlých dveří je 100 x 238 cm.

Skryté panty u celoskleněných dveří SAPGLASS

Čistý design a minimalismus je populární trend, proto i u celoskleněných dveří SAPGLASS přistupuje společnost SAPELI k řešením, která nechají vyniknout krásu skla. Jedním z nich jsou skryté závěsy, které v jedné rovině se zárubní vytváří fascinující estetický a technický detail s maximální průhledností skla. Skryté závěsy lze použít pro dřevěné, ocelové i hliníkové zárubně a to bez vrtání a frézování na dveřním křídle.

Bílá a šedá – oblíbené stálice v novém provedení

SAPELI ukáže novou bílou EKO barvu, která je aplikovaná tzv. navalováním a doplňuje dosavadní ručně stříkanou barvu. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří. Společnost SAPELI rozšířila portfolio také o šedé odstíny u CPL dveří a to industriální dekor beton šedý a dřevěný dekor dub zimní ve vodorovném i horizontálním provedení.

Magnetické rozety exklusivně jen u SAPELI

Pouze v sortimentu SAPELI naleznete praktické magnetické rozety, které drží na místě doslova jako přikované. Konstrukční systém rozet fungujících na bázi silného magnetu se velmi snadno instaluje bez přivrtání či lepení, je velmi pevný a kliky fixuje na dlouhou dobu. Magnetické rozety jsou nabízeny v materiálu broušená nerez a titanovém černém matném povrchu.

Odborníci SAPELI vám rádi poradí s výběrem vhodných dveří či celoskleněných stěn na stánku č. B10 v hale 2 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty 3  fotek

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty

Každá druhá domácnost v Česku je otevřena celoskleněným dveřím, lidé se však bojí jejich užitných vlastností. Snadné poškození, náročná údržba, vys ...


Celoskleněné interiérové stěny to je světlo, lehkost a prostor 6  fotek

Celoskleněné interiérové stěny to je světlo, lehkost a prostor

Celoskleněné stěny i doma už nejsou hudbou zítřka. Vnáší do interiéru světlo, lehkost a prostor. Sklo má kouzelnou moc. Prosvětlí interiér a pustí ...


Ideální dveře do dětského pokoje 9  fotek

Ideální dveře do dětského pokoje

S příchodem nového školního roku plánujeme větší či menší úpravy dětských pokojů našich studentů, školáků, i těch nejmenších chystajících se do mat ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×