Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Novinky od SAPELI

Novinky od SAPELI

Společnost SAPELI, největší český výrobce dveří a zárubní, představuje letošní novinky ve svém portfoliu. U zákazníků nejoblíbenější sortiment bílých dveří byl rozšířen o novou EKO barvu, dekory lamino dveří doplnily šedé odstíny včetně atraktivního industriálního betonu a celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS oživily nové retro motivy. Inovace se vedle designu týkají také technologií. Exkluzivně pouze u SAPELI najdete desénové magnetické rozety ke klikám, které se instalují snadno a rychle bez nutnosti vrtání do dveří, navíc drží jako přibité.

reklama

Exklusivně jen u SAPELI praktické magnetické rozety

Rozety, které se kolem kliky protáčí, mohou vaše nové dveře poškrábat. Uvolněné rozety, které nedrží, kde mají, navíc kazí dojem z jinak perfektních dveří. SAPELI proto přichází s desénovými, tenkými rozetami na principu magnetu, které drží na místě jako přikované. Konstrukční systém rozet fungujících na bázi silného magnetu se velmi snadno instaluje bez přivrtání či lepení, je velmi pevný a kliky fixuje na dlouhou dobu. Magnetické rozety jsou nabízeny v materiálu broušená nerez a titanovém černém matném povrchu a najdete je exkluzivně pouze v sortimentu SAPELI, pro které je dodává společnost M&T.

Bílá EKO barva - dokonalý povrch dveří za nižší cenu

Bílé dveře jsou věčnou klasikou, která nezestárne. Oblíbenost bílé jde navíc ruku v ruce s trendem interiérů v severském stylu. Společnost SAPELI spustila novou výrobní linku na dveře v bílé EKO barvě, která je aplikovaná tzv. navalováním a doplňuje dosavadní ručně stříkanou barvu. Bílé dveře vyrobené touto ekologicky šetrnou metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání.

Dub zimní nebo beton? Šedé dveře už nikdy nebudou nudné

Kromě severského stylu vládne interiérům také ten industriální. Proto SAPELI rozšířilo portfolio CPL laminovaných dveří o další šedé odstíny. Dveře s dekorem beton šedý váš industriální interiér dovedou k dokonalosti. Pokud jsou na vás „betonové dveře“ příliš odvážné, ale šedé barvě fandíte, vyberte si v dekorech dřevěných. V řadě šedých CPL dveří je nově také dekor dubu zimního ve vodorovné i horizontální podobě.

Mořená dýha – odstín dveří na míru dřevěným prvkům vašeho interiéru

V SAPELI vám vaše dýhované dveře namoří na 21 různých odstínů. Pokud tedy potřebujete dveře sladit s podlahou nebo třeba s obložením stěny či stropu, stačí přinést kus materiálu do některého ze SAPELI CENTER nebo SAPELI POINTŮ a zde vám naplánují odstín dveří přesně dle vzoru. Sladit domácnost tak můžete i v případě, že dveře jsou to poslední, co doma měníte.

SAPGLASS jede na retro vlně

Zpátky do hravých 60. let vás vrátí 11 nových vzorů kolekce celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS. Na výběr jsou motivy, bílé, šedé či barevný v kombinaci černo-bílo žluté. Každý vzor lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, sami si tak určíte velikost jednotlivých prvků nebo jejich posunutí na ploše dveří či stěny. Celoskleněné dveře můžete pořídit v jednokřídlých, dvoukřídlých, či posuvných variantách. Designovou celoskleněnou stěnou oddělíte například kuchyň od obývacího pokoje, aniž byste prostor opticky zmenšili nebo přišli o dostatek světla. Všechny dekory propouští světlo a jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které je odolné proti rozbití. Sklo se navíc velmi snadno čistí.

Pokud preferujete spíše jednoduché neutrální geometrické motivy, můžete si až do konce července pořídit skleněné dveře s gravírovaným motivem v hodnotě 2 000 Kč zdarma.

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Bílé dveře od SAPELI – univerzální řešení do každého interiéru 5  fotek

Bílé dveře od SAPELI – univerzální řešení do každého interiéru

V tomto období bílá evokuje sníh a mráz, přesně to, co za našimi okny zatím moc nevidíme. Bílá barva ale nemusí přinášet jen chladný dojem, v inter ...


Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové 4  fotek

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Prosvětlení prostoru, jeho optické zvětšení nebo designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS spo ...


Jak pečovat o dveře a prodloužit jejich životnost? 5  fotek

Jak pečovat o dveře a prodloužit jejich životnost?

Dveře jsou přirozenou součástí interiéru, která stejně, jako ostatní zařízení, potřebuje pravidelnou péči. Pozornost, kterou jim věnujeme, se nám v ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×