Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SAPELI uvádí bezpečné dveře nové generace - GOLIAS

SAPELI uvádí bezpečné dveře nové generace - GOLIAS

Vstupní dveře nejsou pouze vizitkou bytu, ale zároveň musí splňovat celou řadu bezpečnostních funkcí od požárního zajištění a zabezpečení domova před vloupáním po kouřotěsné, zvukově izolační a tepelně izolační vlastnosti. Pak jsou dveře nejen standardně bezpečnostní, ale komplexně bezpečné. Největší český výrobce dveří a zárubní společnost SAPELI představuje bezpečné dveře nové generace GOLIAS s vysokým stupněm ochrany (RC3), které nabízí všechny zmíněné parametry. Při zátěžových testech musí odolat mimo jiné páčidlu o délce 70 cm, ruční mechanické vrtačce či delšímu šroubováku. I po jejich zásahu vydrží osazené v zárubni a ochrání váš domov na jedničku.

reklama

Nové bezpečnostní dveře s bezpečnostní třídou RC3 ochrání vás i váš domov

GOLIAS jsou plné, otočné dvoupolodrážkové dveře 3. bezpečnostní třídy (RC3) s masivním smrkovým rámem o tloušťce 67 mm a s výplní z plné dřevotřísky. Jejich výhodou je dokonalá zvukotěsnost, která je 43 dB, takže dveře maximálně utlumí okolní zvuky z chodby. Jejich protipožární provedení odolá požáru po dobu minimálně 30 minut.

Kvalitní bezpečnostní dveře odrazují zloděje a snižují pravděpodobnost vykradení nemovitosti až o 80 %. U dveří GOLIAS by se totiž nevítaní hosté museli dostat přes 3 plynule seřiditelné závěsy a 3 pasivní čepy, které tvoří zábranu proti vysazení dveří. Závěsy lze navíc seřídit ve 2 osách. Dveře mají dále 3bodový hákový zámek se závorou, který lze doplnit elektromechanickým pohonem. Hmotnost dveří je 70 kg. Právě váha dveří je jeden z parametrů, který vám naznačí, zda se jedná skutečně o bezpečnostní dveře.

Důležité je také upozornit, že bezpečnostní dveře je vždy nutné osadit do kovové bezpečnostní zárubně zalité betonem a pro plnou funkčnost využít bezpečnostní kování. Pouze v této kombinaci je možné garantovat ochranu v plné míře.

Dveře GOLIAS krásné a sladěné

Vstupní bezpečné dveře GOLIAS můžete dokonale sladit s ostatními dveřmi v interiéru a z druhé strany, z pohledu ze společné chodby v domě, kde se často musí dodržovat jednotný styl, mohou mít zcela jiný design. SAPELI nabízí z každé strany dokonce jiný model dveří. Je ovšem nutné kombinovat stejný povrchový materiál, např. dýha – dýha, CPL – CPL.

Speciální vlastnosti a bezpečnostní doplňky na míru

Ke všem zmíněným vlastnostem bezpečných dveří GOLIAS můžeme přidat chytré moderní technologie, které pomohou zajistit ještě větší bezpečnost, jako například digitální kukátko nebo chytré systémy odemykání dveří, stejně jako další speciální vlastnosti.

  • Klima provedení II. a III. kategorie – dveře určené pro oddělení prostorů se středním rozdílem klimatu (např. koupelny, WC, komory, vstupy z temperovaných chodeb a schodišť) a dveře určené pro přechod z nevytápěných prostorů (garáže, sklepy, schodiště, zádveří apod.) do prostorů vytápěných.
  • Kouřotěsné provedení - ochrana proti zdraví škodlivým plynům vznikajícím při hoření.
  • Digitální kukátko se záznamem pohybu, které přenáší obraz na malý monitor. Obraz je navíc zaznamenáván na paměťovou kartu v případě, že někdo na dveře zazvoní. Tak i po návratu z dovolené nebo jen z nákupu vidíte, kdo se u vašeho bytu pohyboval. Počet uložených záznamů se odvíjí od velikosti paměťové karty, v průměru se jedná o 10 – 15 záznamů.
  • Chytrý systém odemykání dveří - zámek na dálkové ovládání ENTR se ovládá pomocí bezdrátové klávesnice, smartphonu nebo otiskem prstu. Své dveře tak můžete zamykat i z větší vzdálenosti a vždy si ověřit, že jste nezapomněli zamknout.

Nové dveře třetí bezpečnostní třídy GOLIAS perfektně ochrání domácnost nejen před zloději, ale také před ohněm či nadbytečným hlukem ze společných prostor domu. Vybrat můžete z mnoha dekorů dveří, včetně možnosti odlišného provedení na každé straně dveří. Cena bezpečnostních a protipožárních dveří RC3 GOLIAS v provedení Elegant 10, s povrchem CPL je 18 990 Kč bez DPH. Se zárubní a montáží pak 31 280 Kč vč. DPH.

Více informací se dozvíte na www.sapeli.cz.

Fotogalerie k článku:

Autor: SAPELI (tisková zpráva)

Související články

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty 3  fotek

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty

Každá druhá domácnost v Česku je otevřena celoskleněným dveřím, lidé se však bojí jejich užitných vlastností. Snadné poškození, náročná údržba, vys ...


Nafutrujte si do domácnosti ty pravé zárubně 9  fotek

Nafutrujte si do domácnosti ty pravé zárubně

Z německého Futter, hovorově futro, knižně veřej. Dveřní zárubeň má spoustu podob, a to nejen ve slovním vyjádření. Slouží především k upevnění dve ...


Pokoj pro malého školáka 10  fotek

Pokoj pro malého školáka

Děti se neustále vyvíjejí. S vyšším věkem se mění jejich charakter, potřeby i touhy a pokoj musí růst společně s nimi. Pro děti chceme vždy to nejl ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×