Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Schneider Electric představí na For Arch také systém inteligentního domu

Schneider Electric představí na For Arch také systém inteligentního domu

Jak by se Vám líbilo, kdyby za Vás někdo ráno vytahoval žaluzie a večer je zase stahoval, automaticky v ten správný čas? Kdyby vypnul zapomenuté rozsvícené světlo? Zajistil závlahu trávníku? Inteligentní dům se jako neviditelný sluha postará o Vaše pohodlí.

reklama

Celý dům máte jako na dlani. A to doslova díky intuitivní vizualizaci na mobilním zařízení. Volitelně i na počítači nebo na dotykovém displeji. Stačí jeden dotyk a dům provede nastavení všech spotřebičů v obýváku nebo v celém patře za vás. Scény si můžete libovolně nadefinovat a měnit. Na výběr máte z několika provedení systémových ovládačů, které nabízí až 9 ovládacích tlačítek se signalizačními LED, včetně možnosti jejich přehledného popisu, v jedné pozici rámečku.

Systém inteligentního domu je velmi přizpůsobivý, jeho srozumitelnost a jednoduchost oceníte už při návrhu systému. A následně při instalaci systému, kdy jeho charakteristické vlastnosti předchází chybám.

Systém, kterým je inteligentní dům vybaven, je celosvětově uznávaným standardem, otevřený desítkám výrobců kompatibilních přístrojů. Na trhu existují mnoho vyškolených realizačních firem. S výběrem vám pomohou pracovníci na stánku Schneider Electric ve dnech 18. - 22.9.2018 na veletrhu FOR ARCH v Letňanech.

Více o inteligentním bydlení, ale i o dalších produktech se dozvíte osobně na veletrhu nebo na stránkách www.schneider-electric.cz.

Autor: Schneider Electric (text a foto), Pavla (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

 Stmívání a ovládání LED osvětlení 4  fotek

Stmívání a ovládání LED osvětlení

Tradiční žárovky se nejen u nás, ale v celé Evropě přestaly vyrábět už v roce 2011. Od té doby se na výsluní derou úsporná svítidla a LED osvětlení ...


Bez domovního rozváděče bychom nesvítili 6  fotek

Bez domovního rozváděče bychom nesvítili

Po více než deseti letech se změnily domovní rozváděče, které nabízí společnost Schneider Electric. Jejich nová tvář i technické řešení přináší do ...


Obměna vypínačů není problém 9  fotek

Obměna vypínačů není problém

Rádi byste obměnili vypínače? Paradoxně problémy s vypínači do interiéru nespočívají v jejich nicotném výběru, ale právě naopak: vypínačů je na trh ...


Od porcelánových vypínačů k dotykovým panelům 5  fotek

Od porcelánových vypínačů k dotykovým panelům

Domovní vypínač je pro většinu z nás věc natolik obyčejná, že jí prostě (když funguje) nevěnujeme pozornost. A je to věc, kterou od jejího vzniku p ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×