Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Proměna dětského pokoje

Proměna dětského pokoje

Již zanedlouho začíná školní rok a z mnoha dětí se stanou školáci. Zkuste jim připravit úžasné překvapení v podobě nového a hezčího prostoru, kde se budou dobře cítit a učení jim půjde lépe. Pokud máte doma již spíše náctileté, i oni mohou využít volného času a dát svému pokoji nový design podle svých pocitů a přání. V nápadech se meze nekladou! Děti potřebují svůj vlastní svět, který se tomu našemu příliš nepodobá. Dopřejte jim ho!

reklama

Nábytek do dětského pokoje bychom měli vybírat na základě těchto kritérií: věk, pohlaví, počet dětí v pokoji, velikost pokoje a v neposlední řadě dle finančních možností. Pokoj každého dítěte by měl odpovídat jeho nejen jeho věku, ale i zálibám. Již jsou naštěstí pryč doby, kdy všechny dětské pokoje vypadaly naprosto stejně a nebylo to pouze zvoleným nábytkem. Popusťte uzdu své fantazii a alespoň něčím novým oživte pokoj svých ratolestí nebo se v létě pusťte do rozsáhlejší přeměny.Při zařizování pokojíčků především pro ty nejmenší, myslete také na jejich bezpečnost. Veškeré prvky, které budou v dětských pokojích umístěné, musejí být pro tento účel uzpůsobeny.

Pokojíčky pro ty nejmenší

Při zařizování pokojíčku pro miminko vycházejte z toho, co všechno potřebujete. Nezapomeňte na dostatečné množství odkládacích a úložných ploch a také na své pohodlí. Pokojíček by měl být zařízen tak, aby bylo možné jej snadno uzpůsobit rostoucímu děťátku. Tedy již v začátcích myslete na prostor pro batolení a posléze hraní. Zvolené barvy by měly být veselé, ale ne agresivní. Dané prostředí totiž bude mít, kromě jiných faktorů, vliv na pohodu vašeho dítěte i vás.

Ideální pro potřeby školáka

Zde je obzvláště důležité dbát na rozmístění nábytku. Pokud je to jenom trochu možné pracovní stůl by měl být dostatečně prostorný a v dosahu denního světla. Velmi důležitá je pohodlná židle a vhodná nastavitelná lampička. Nezapomeňte, že i nábytek by měl s vaším školákem růst a proto dobře zvažujte jeho výběr.Pokud máte doma malého sportovce či muzikanta, popusťte uzdu své fantazii a dekorujte pokoj v jeho stylu. Vytvoříte mu tak ideální zázemí.

Módní design pro teenegera i studenta

Zde se připravte zcela jistě na kompromisy. Je jisté, že vaše představa se bude poměrně dost odlišovat od představy obyvatele daného pokoje. Každý mladý člověk potřebuje svůj prostor a možnost realizovat se, dopřejte mu to a pouze dohlédněte, ať je daný pokoj alespoň trochu funkční.

Více sortimentu naleznete na www.sconto.cz

Autor: Sconto (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Jak vybrat nábytek pro školáka 5  fotek

Jak vybrat nábytek pro školáka

Vždy je důležité myslet na to, aby se děti v dětském pokojíčku cítily dobře. Výběr školního nábytku musí plně vyhovovat jejich potřebám. Bezpečný, ...


Vytvořte dětem kouzelný svět 9  fotek

Vytvořte dětem kouzelný svět

Prostředí, které děti obklopuje, jim umožňuje vnímat, učit se a poznávat svět. Proto by jejich pokoje měly být pokud možno plné slunce a barev, aby ...


Úložný prostor v dětském pokoji 5  fotek

Úložný prostor v dětském pokoji

Jak se rodina pomalu a jistě rozšiřuje, je čas myslet na zařizování dětského pokojíčku. Za chvíli první ratolest vyroste z kolíbky a vám začne v lo ...


Maxi omalovánky na zeď do dětského pokoje 5  fotek

Maxi omalovánky na zeď do dětského pokoje

Všichni víme, že děti rády malují. Kolem třetího roku věku jim ale přestávají stačit klasické malé omalovánky, ale mají potřebu začít měnit svět ko ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×