Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž s Mountfieldem, vyhráli jste?

Skončila soutěž s Mountfieldem, vyhráli jste?

Prázdniny jsou v plném proudu, dny trávíme odpočinkem, věnujeme víc času rodině i přátelům. A kde jinde byste si měli užívat volna, než na vlastní zahradě či terase! Že vašemu posezení něco chybí? Pokud jste se zúčastnili naší soutěže a mohli jste vyhrát zajímavé ceny, s nimiž si užijete to pravé grilování! Do soutěže je dodala společnost Mountfield a určitě vás potěší.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 2 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Kde je umístěn integrovaný teploměr u grilu Royal?
správná odpověď: na víku

Jaká je hmotnost slunečníku Bali?
správná odpověď: 5,7 kg

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. místo: Plynový gril Royal

Robustní plynový gril Royal v barvě antracitu se může pochlubit čtyřmi hořáky s ovládáním výkonu pro každý samostatně a bočním hořákem pro přípravu omáček a polévek. Teploměr integrovaný do víka kontroluje průběh grilování, šikovná zadní mřížka umožňuje rozpečení pečiva. Obsluha je pohodlná díky velkým odkládacím plochám. Výbavu doplňuje praktické elektronické zapalování a čtyři kolečka pro pojezd (2 s brzdným systémem).

Vylosovaný výherce: Jitka Čekalová, Třeboň

2. místo: Slunečník Bali

Slunečník Bali ochrání před ostrým sluncem a navíc potěší pěkným designem. Potah z vodoodpudivého polyesteru zaručí nejen chladivý stín, ale také ochranu před letní přeháňkou. Lehká a přitom stabilní hliníková konstrukce má nastavitelnou tyč s aretačním kolečkem pro snadné upravení výšky a je vybavena teleskopickým vysouvacím mechanismem Push-up pro otevírání slunečníku. Střechu lze naklápět, aby stínila i před paprsky slunce, ležícího nízko nad obzorem - stačí jen uvolnit a podržet pojistku kloubu.

Vylosovaný výherce: Zdeňka Lípová, Rychnov nad Kněžnou

Termíny soutěže

Start: 24. 6. 2016
Uzávěrka: 27. 7. 2016
Slosování výherce: 28. 7. 2016
Zveřejnění výherce: 30. 7. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 30. 8. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Pohodová grilovačka na zahradě? Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny! 3  fotek

Pohodová grilovačka na zahradě? Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Na dveře už pomalu klepe léto, dny jsou stále delší. Konečně můžete trávit víc času s rodinou a přáteli. A kde jinde byste si měli užívat volna, ne ...


Péče o bazénovou vodu 5  fotek

Péče o bazénovou vodu

Léto je v plném proudu a zahradní bazény jsou vytížené. Proto není od věci si připomenout základní kroky v péči o bazénovou vodu.


Robotická sekačka - čas dát si kávu 8  fotek

Robotická sekačka - čas dát si kávu

Snili jste už někdy o tom, že nemusíte sekat trávník na své milované zahradě? Nebo že to za vás udělá nějaký noční travní skřítek? Pokud ano, čtěte dá ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×