Právě soutěžíme o:
volnočasové oblečení Patriot volnočasové oblečení Patriot
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SMSky k vánocům neposílám!

SMSky k vánocům neposílám!

Všimli jste si, kolik ubylo dopisů, koresponďáků a pohledů? Kdo z vás dostává k narozeninám, k svátku nebo Vánocům poštu? U nás tradici psaných přání drží dědeček a moje maminka. Všude jinde v naší rodině tuto tradici již nikdo nedodržuje. A je to škoda. Všichni si posíláme esemesky, emaily apod. Svět je takový neosobní. Také sbírky pohledů se sběratelům už asi tak rychle nenaplňují.

reklama

Když jsem před dvěma lety propadla práci s papírem, zamilovala jsem si výrobu vánočních přání. V tomto článku bych vám ráda ukázala, že takové přání s láskou dělané, může opravdu potěšit, zejména pokud se jedná o rukodělný originál. Vůbec nemusíte být profesionálem, nemusíte mít spoustu pomůcek, které mám já.

Někdy stačí namalovat obrázek na ohnutou čtvrtku, vložit do obálky a uvidíte jak se třeba prarodičům rozzáří oči. A ony i ty chvilky, kdy se posadíte za stůl, začnete tvořit sami nebo s dětmi, jsou opravdovým odpočinkem od každodenního shonu. Nechte se inspirovat a tvořte, je to zábavné a vykouzlit úsměv na tváři blízkých je k nezaplacení.

Přání tvořím různá, nejoblíbenější jsou s pěkným obrázkem, který vymalovávám Copic fixy. Prima je připevnit na přání třeba vánoční formičku nebo dřevěnou ozdobu. Když vyvrtáte do formičky dírku, může potom sloužit jako ozdoba na stromeček. Dnes vám ukážu pouze vánoční přání, ale už nyní se můžete těšit na článek, kde předvedu výrobu krok za krokem.

www.broucek.cz

Autor: Katka Dachovská (text a foto)

Klíčová slova:


Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Související články

Vánoční hvězda z proutí 12  fotek

Vánoční hvězda z proutí

Vánoční ozdoby nemusíte jen kupovat, určitě si je zvládnete i vyrobit sami. Například vánoční hvězdu z proutí.


Originální vánoční přáníčka 11  fotek

Originální vánoční přáníčka

Vánoce jsou časem, kdy posíláme přání hezkých svátků a všeho nejlepšího do nového roku. Originální přání pro všechny své blízké a přátele si můžeme vy ...


reklama

reklama
reklama

reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×