Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Barvy na obličej Snazaroo – fotogalerie

Barvy na obličej Snazaroo – fotogalerie
Únor je měsíc karnevalů a správné namaskování se hodí nejen na letní zábavu. K masce patří i správné pomalování, tak vyzkoušejte Snazaroo. Že to zní záhadně a nevíte, co to je? Jednoduše, barvy na obličej, se kterými si užijí legraci děti i dospělí.
reklama

Převlékat se do nejrůznějších kostýmů, zahrát si jednou na princeznu a podruhé na čarodějnici nebo upíra - na to nepotřebujete pokaždé nové šaty, stačí barvičky a trocha fantazie. Barvy to ovšem nemohou být ledajaké. Musí jít dobře smýt, abychom doma neměli bubáka ještě týden po karnevalu, a také po nich nesmí nikdo dostat vyrážku. Měli jsme možnost vyzkoušet obličejové barvy Snazaroo, které na trh dodává firma Creatoys u nás ve vesnici na dětském dnu. Vyfotili jsme pro vás, jak to vypadalo.

Tenhle upír má citlivou pleť a po smytí barviček neměl ani puntík (zato mě pořád pronásleduje otázkami: "Mamiiii, kdy mi taky něco namaluješ jako teta?).

Tři maminky nestihly během dne málem ani svačinu, ještěže je na chvíli vystřídaly kamarádky a fronta byla pořád veliká, takže na konci léta budeme muset akci zopakovat.

Tygřík jako první a teď já, jen zlehka, jako víla.
Nejdřív bílá, pak růžová.

Nakonec černá a jsme kočky. Máma umíííí!

Na vyzkoušení jsme měli dvě sady, ve kterých je po osmi barvičkách. Nejprve jsme se báli, že nám nebudou na malování stačit, ale přesvědčili jsme se, že jsou opravdu vydatné. Na krabičce se uvádí, že by měla vystačit na 50 obličejů a musím přiznat, že nám ještě kousek zbylo. Barvy jsou opravdu vydatné, stačí je nanášet zlehka štětečkem nebo na větší plochy houbičkou.

Pokud máte strach, že nejste zrovna malíři a nevíte, jestli byste si s malováním poradili, tak zbytečně - k sadě barev je přibalen návod, jak některé motivy namalovat, a další postupy nebo nápady najdete i zde.

Výrazné obočí, čumáček.
Zoubky a fousky … a jsem králíček... a já králíčková...

Několik inspirací najdete i u nás, nakonec se totiž na tu legraci nechali nalákat i někteří tatínkové a maminky.

Tak co vy, vyzkoušíte to také? Nebo už jste vyzkoušeli? Pochlubte se nám i ostatním čtenářům v naší fotogalerii. A všem vám přejeme hezké malování.

Autor: Petra (text), Pavel Zeman (foto), Eva, Blanka, Zuzka, Dominika, Monika (malování)

Související články

Škrabošky aneb masopust je tady! 11  fotek

Škrabošky aneb masopust je tady!

Únor je měsíc masopustu a maškarních plesů a ke správné masce patří i škraboška, která skrývá obličej, aby nebylo poznat, kdo se pod maskou skrývá.


Čas dětských karnevalů je tady 17  fotek

Čas dětských karnevalů je tady

Chystá se váš potomek na karneval a vám se nechce kostým kupovat? Vezměte barvy na textil, starší tričko, kalhoty, kus záclony i prostěradlo, které už ...


Pálení čarodějnic 13  fotek

Pálení čarodějnic

Budete letos pálit čarodějnice? Myslím, že je to skoro zbytečná otázka. Nejen na vesnicích ale i ve městech vzplanou na konci dubna hranice, budou ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×