Právě soutěžíme o:
plážovou osušku Isover plážovou osušku Isover
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o sadu lepidel Herkules s kufříkem

Soutěž o sadu lepidel Herkules s kufříkem

Prázdniny sice ještě nejsou ani ve své polovině, přesto již mnozí z rodičů myslí na nezbytné pomůcky, které bude potřeba nakoupit dětem do školy. Lepidlo je jednou z nich. Ať už se jedná o lepidlo v tyčince či s aplikátorem, značka Herkules nezklame. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z 10 balíčků lepidel, které můžete využít nejen ve škole, ale také v kanceláři, domácnosti, dokonce i dílně.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 10 cen od společnosti Druchema.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas k využití vašich kontaktů pro marketingové účely Českého Kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.druchema.cz a www.herkules-lepidlo.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. místo: Sada pro školáky v hodnotě cca 500 Kč

Sada obsahuje:

 • KUFŘÍK ŠKOLNÍ s náplní
 • HERKULES Tyčinka Mizím 8 g
 • HERKULES Puzzle130 g
 • 2x HERKULES Tyčinka 15 g (v modrém a růžovém provedení)
 • HERKULES Tyčinka 40 g
 • HERKULES 30 g s aplikátorem

Kufřík pro malé školáky naplněný základními potřebnými pomůckami pro školu a tvořivou činnost. Je vyrobený z kvalitního vícevrstvého polaminovaného papíru, obsahuje stírací tabulku A4, popisovač, pastelky, Herkules lepidlo 30 g, guma, voskovky, tužka, nůžky, pravítko 20 cm.

Herkules nevyniká jen svoji silou a pevnou vůlí, ale i pevnými spoji. Je to totiž dokonalé disperzní lepidlo přímo stvořené pro všechny nadšené lepiče. Pokud i vy nemůžete bez lepení, slepování a nalepování žít, není nazbyt, je tu Herkules. Je oděn do žluto-červeného kabátku a ve svém trupu má praktickou prohlubeň. Ale pozor, to není vada, nýbrž přednost, kterou ocení všichni lepiči. Umožňuje totiž snadné držení při lepení i snazší aplikaci s lepidlem. A aby toho nebylo málo, k lepšímu lepení pomůže i vylepšený aplikátor pro přesnější lepení.

Herkules Na puzzle je speciální lepidlo na puzzle s molitanovým aplikátorem. Lepidlo se nanáší seshora na sestavené puzzle aplikátorem s houbičkou. Vytváří na jednotlivých dílcích puzzle průhledný film, který zpomaluje stárnutí materiálu, vyblednutí barev, zežloutnutí papír, apod.

Herkules Tyčinka Mizím pracuje na principu výsuvné lepící části, kterou se žádoucí oblast určená k lepšení jednoduše potře. Po nanesení zůstává na povrchu obarvená stopa, která během krátké doby zcela zmizí. Při lepení je tak nepřehlédnutelně označeno, kde je lepidlo naneseno. Předejde se tak, zbytečnému zamazání a plýtvání. A ještě je s ní zábava.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 22. 7. 2016
Uzávěrka: 22. 8. 2016
Slosování výherce: 23. 8. 2016
Zveřejnění výherce: 26. 8. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 26. 9. 2016

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Druchema a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Druchema.
 • Výhry rozesílá Druchema.

O partnerovi soutěže

Firma Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas.

Byla založena 4. června 1951 v Praze. Postupně se vyprofilovala v největší chemické družstvo v republice a na domácím trhu se stala zavedeným výrobcem kvalitních chemických produktů pro domácnost a průmysl. Stejně jako nyní, i v druhé polovině minulého století lidé věděli, že na automobil se používá autokosmetika Tempo, na vejce barvy OVO, na papír lepidlo Herkules a na lyže vosky Skivo. Druchema je jednou z mála značek, která se dosud udržela v rukou českých vlastníků a jež stále patří k firmám, o nichž lze říci, že jsou synonymem svého průmyslu.


Autor: Pavla (text), Druchema (foto)

Klíčová slova:

Související články

Herkules expres slepí nejen židli 24  fotek

Herkules expres slepí nejen židli

Nejčastější opravou v domácnosti je lepení a z hlediska ceny je také nejúspornější. V případě tohoto výrobku jde snad o nejznámější a nejkvalitnějš ...


Vyhráli jste sadu lepidel Herkules s kufříkem? 2  fotek

Vyhráli jste sadu lepidel Herkules s kufříkem?

Prázdniny jsou u konce, rodičům nastávají velké nákupy. Převážně maminky myslí na nezbytné pomůcky, které bude potřeba nakoupit dětem do školy. Lep ...


Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost 2  fotek

Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost

Pokud si říkáte, že lepení a práce s lepidlem je nuda, novinka Herkules Mizím vás přesvědčí o opaku. S ním se totiž nebudete těšit jen na finální v ...


Mefisto, pekelně chytrý pomocník 4  fotek

Mefisto, pekelně chytrý pomocník

Vyznat se ve spoustě čisticích prostředků, kterými je trh doslova zaplavený, někdy není jednoduché. A tak často stojíte před otázkou, zda si máte vybr ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×