Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o vstupenky na výstavu ELEGANCE – NARCIS

Soutěž o vstupenky na výstavu ELEGANCE – NARCIS

Výstaviště Lysá nad Labem Vás zve na dvacátý první ročník výstavy Elegance a patnáctý ročník výstavy Narcis, tisíc a jedna květina v termínu od 21. – 24. dubna 2016.O vstupenky na výstavu můžete soutěžit, stačí správně odpovědět jedinou soutěžní otázku.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o vstupenky na výstavu Narcis.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách a abychom vaši e-mailovou adresu využili pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www.vll.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. ceny: 2 volné vstupenky na výstavu Narcis do Lysé nad Labem

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 31. 3. 2016
Uzávěrka: 17. 4. 2016
Slosování výherce: 18. 4. 2016
Zveřejnění výherce: 19. 4. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 19. 4. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz,VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány e-mailem.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Český kutil.
  • Ceny odesílá Český kutil.

Podmínky soutěže

O výstavě

Výstava ELEGANCE nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání, módní doplňky, péči o pleť a vlasy. Spolupracujeme se stálými vystavovateli, a to jak výrobci, dovozci i prodejci z oboru konfekce, textilu, spodního prádla, kožené konfekce i kožené galanterie. Každým rokem se tu sejde přes 100 vystavovatelů. Většina z nich jsou české firmy, což návštěvnice velmi oceňují, zvláště proto, že jejich ceny jsou velmi přátelské. Vedle textilu a prádla zde návštěvnice najdou stánky s bižuterií a kosmetikou.

Patnácté pokračování bude mít v rámci Elegance úspěšná soutěž mladých módních tvůrců AVANTGARDA 2016.

Ve čtvrtek 21. dubna se utkají studenti v soutěži oděvních oborů, a to v tvorbě z tradičních a netradičních materiálů, letos je vyhlášeno třetí téma „ Období Karla IV.“. Soutěží bude provázet moderátor TV Nova Petr Říbal.

V pátek 22. dubna se bude soutěžit v oboru kadeřnickém a vizážistickém. Tímto dnem bude provázet sportovní moderátor TV Nova Martin Čermák.

Přijďte se pokochat 21. až 24. dubna na patnáctý ročník květinové výstavy Narcis, tisíc a jedna květina – tou letošní je modřenec (Muscari Mill.) z rodu jednoděložných rostlin z čeledi hyacintové (Hyacinthaceae).

V hale A2 na ploše 1440 metrů mohou návštěvníci spatřit veliké, pestrobarné aranžmá z rozkvetlých narcisů, tulipánů a dalších jarních květin. Nebude chybět poradenská služba pro zahrádkáře. Na venkovní ploše návštěvníci budou moci nakoupit vše, co potřebují pro svoji zahradu – osiva, okrasné a ovocné dřeviny, zeleninovou i květinovou sadbu, balkónovky a další květiny, tak i zahradnické potřeby a zahradní nábytek. Nebude chybět poradenská služba pro zahrádkáře a bohatý doprovodný program, v kterém vystoupí herečka Míša Dolinová.


Autor: Pavla (text), Jitka Soldátová (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Výherci vstupenek na výstavu ELEGANCE – NARCIS 3  fotek

Výherci vstupenek na výstavu ELEGANCE – NARCIS

Výstaviště Lysá nad Labem Vás zve na dvacátý první ročník výstavy Elegance a patnáctý ročník výstavy Narcis, tisíc a jedna květina v termínu od 21. ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×