Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Grilujeme s Mevou skončila

Soutěž Grilujeme s Mevou skončila
V srpnu tohoto roku jsme vyhlásili, společně s firmou MEVA, soutěž o 3 plynové grily. Soutěž dnem 15.10.2007 skončila. Odpovídali jste na 3 otázky týkající se firmy Meva a ti z vás, kteří na otázky odpověděli správně, se dostali do slosování o 3 plynové grily MADEIRA.
reklama

Kdy proběhne slosování

Děkujeme vám všem, kteří jste soutěžili. Mile nás překvapila účast této soutěže a jelikož vás soutěžilo opravdu hodně, bude nám trvat déle příprava slosování. Oproti původnímu termínu 18.10.2007 budeme losovat 3 vítěze v úterý 30.10.2007. Děkujeme za pochopení a doufáme, že pro vítěze se stane plynový gril MADEIRA krásným dárkem pod stromeček.

Chystáme novou soutěž s Mevou

Jelikož bylo vidět, kolik z vás si přeje mít doma plynový gril MADEIRA, připravili jsme pro vás s obchodní společností Afterwork, soutěž novou.Opět to bude soutěž, kde budete muset zodpovědět 3 otázky týkající se partnera soutěže a jeho produktů.

A již to nebudou grily 3, ale rovnou to bude 10 grilů ZEUS SOLO.

Soutěž startuje již tento čtvrtek 18.10.2007. Tak neváhejte a pojďte soutěžit o gril a vařič v jednom balení.

Autor: PePa (text), Meva (foto)

Klíčová slova:


Související články

Vítězové soutěže Grilujeme s Mevou 2  fotek

Vítězové soutěže Grilujeme s Mevou

Hlasy jsou sečteny a slosování proběhlo. Zbývá už jen vyhlásit vítěze soutěže o 3 plynové grily MADEIRA od partnera soutěže firmy MEVA. Pojďte se podí ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×